Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Morden24

    nagyúr

    válasz julius666 #30 üzenetére

    Nem attól szar a játék, hogy casual. Attól szar a játék, hogy Dragon Age 2 a neve, és casual. Még inkább átfogalmazva: attól szar, hogy ez a játék minden tekintetben a DAO közvetlen folytatásának lett szánva. Ha egy spinoff lenne, egy büdös szót nem szólnék én sem.

    Hogy értsd: ha a Diablo 3 FPS lesz, akkor egy rajongót nem fog érdekelni, hogy FPS-ként állati jó, meg multiban faszább mint a COD11.

    Egyébként az tény, hogy a DAO sem volt túl eredeti és ötletes játék. De az sokat elmond a mostani RPG piacról, hogy vissza van sírva.

    szerk.: De most jöttem rá, hogy lehet én is öreg vagyok az egészhez. Nemrég megvettem a Lionheart-ot a GOG-on, és tökre élveztem, egészen addig, ameddig nem jött egy kurva hosszú kriptajárós diablózós mocsadék rész. Kb. két órája csak daráltam a csontvázakat, aztán elmentettem és kiléptem a francba. Kimondhatatlanul utálom az ilyen labirintushent szarságokat...

    Sectumsempra - For Enemies

  • Rossi

    addikt

    válasz julius666 #30 üzenetére

    Nem hinném, hogy a DAO HC RPG lett volna, szerintem simán egy jó RPG volt, rengeteg jó ötlettel és néhány hibával (amik megjegyzem engem nem zavartak annyira, hogy azok miatt ne tekintsem jó játéknak).

    A Mass Effect 1 és 2 között azért nem volt ekkora váltás koncepcióban, bár tény, hogy ott is negatív irányba történtek változások.

    De a hozzád hasonló (no offense) koca RPG-seknek ezek szerint jobban bejött a ME 2 és a DA2 az első részeknél...

    "Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

Új hozzászólás Aktív témák