Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcat78

    őstag

    válasz azbest #329 üzenetére

    Ezt mind elfogadom tényként! Luxus? Sima 90nm, leharcolt családiház, 60-as években épült. Se medence, se fűtött kocsibeálló, semmi ilyesmi nincs. Pl volt szárítógép, de eladtuk, mert van hová teregetni normálisan.
    Úgyhogy sem a luxus nem állja meg a helyét, sem a szegényeknek kampányolni. A összes dolog, amit írtam, simán az én agylövésem, hogy ebben is látom a energia megtakarítás lehetőségét.
    Szerintem mindenki környezetében van olyan, amit áramtalanítva- ha nincs használatban- már tett valamit. Ez nem anyagi helyzet függő! Ellenben kénytelen az ember engedni kicsit a kényelemből. Nem nagy dolog mondjuk egy elosztót felkapcsolni és csak utána nyúlni a távirányítóért. Mégsem hiszem, hogy sokan megtennék. Első körben itt kéne rendet tenni a fejekben. Vagy inkább itt is.
    Én azzal nem vagyok kibékülve, hogy a autó van gonosznak kikiáltva. Holott számtalan más helyen folyik el az energia tényleg teljesen fölöslegesen.

    "Adjatok hatalmat, hogy elvehessem tőletek. Rakjátok a fegyvert a szátokba, aztán lőjetek!" Tkyd...

Új hozzászólás Aktív témák