Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kanczy

    veterán

    válasz D1Rect #32 üzenetére

    Csak arra válaszoltam, amiben a kolléga tévedett. Kíváncsian várom, hogy melyik cég mit tesz le az asztalra, a játékosoknak csak jót tehet a kámpetisün.

    sagem: 1,1 millió különálló néző volt a rekord.

    [ Szerkesztve ]

    You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

  • Sinesol

    veterán

    válasz D1Rect #32 üzenetére

    1 eseményen ez volt a legmagasabbb prize-pool.De egyébként a lol-hoz kar hasonlitani mivel az egy casual game es jo ideje ingyenes, a dota meg felig meddig zart betaként volt jelen eddig és még igy is több millioan jatszottak vele a hiavtalos honlapon pedig irják hogy amiota kiadtak mar lassan 7 millio uj jatekos csatlakozott mindez pedig alig több mint 1 honap alatt.
    Persze a lol-t is elismerték profi jateknak dehat ezt ra lehet mondani minden olyan jatekra ahol multiplayerbe egymas ellen lehet versenyezni, tul sokat nem szamit. Jatszok neha azzal is dehat más mint a dota , leginkabb azt nem tudom megerteni hogy egy olyan fontos dolgot mint teleport hogy lehet total ingyen csak ugy belerakni :D /lámaTp/ nesze neked pro game :D , viszont éppen az egyszerübb hamarabb elsajatithato jatek miatt juthat el akkora tömeghez.
    Szerintem meglesznek egymas mellett a Dotaval, mivel nem ugyanazt a réteget celozzak meg, a lol inkabb casualgamereknek szol a dota meg inkabb azoknak akik komolyabban jatszanak es nem sajnaljak az idöt, mivel összetettsege miatt mindig is nehez volt az uj jatekosoknak, habar a valve probalja segiteni öket akkor is akár egy év mire egyaltalan nagyjabol kepbe van a gamer és akkor meg csak kezdönek mondhato :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák