Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vincent_

    aktív tag

    válasz Dr. Oid #43 üzenetére

    Óvatosan kérdezném, hogy eddig hány Doogee telefon ment át a kezeden?

    A kérdéseidre meg a válasz: Pl. én használok Doogee-t, igaz csak X5-öst, de nevetségesen alacsony (bőven 20k alatt) áron kaptam EU-n belülről, vám és áfa nélkül. Ennyiért kaptam:
    - HD-IPS-kijelzőt,
    - 4 magot,
    - független dual sim-et
    - microSD foglalatot
    - szolgáltatófüggetlenséget
    - használható akkumulátoridőt

    Kicsit többért (még mindig 20k alatt) később már 4G-s, és újabb procit és GPU-t használó X5S-t is kaptam volna.

    Értem én (és egyben nagyon sajnálom is), hogy hatalmas divat lett a telefonok fikázása itt a fórumon, kezdve már a cikkírókkal is.

    Ez az Y6 típus EU-s készletről (vám és áfa nélkül legálisan) jelen pillanatban is 35k alatt rendelhető. Az ilyen kínai telefonos teszteknél teljesen random, hogy azt linkelitek (és ahhoz hasonlítjátok a tudását), vagy a boltban még meg sem jelent árat jelentitek be. Nyilván a bolti, 50k-s ár nem versenyképes. Na de a 35k? Ez amúgy vélhetően 1-2 hónap alatt le fog menni 30k alá, és annyiért bőven jó vétel lesz azoknak, akik nem akarnak szolgáltató-függők lenni, és mérsékeltebbek a multimédiás igényeik (mint pl. én).

    A cikk elején lévő "középkategória" pedig szintén volt már téma, hogy kinek mit jelent ez. Én úgy gondolom, hogy az Android 6.0/8 mag/2/16GB, IPS panel/ujjlenyomat-olvasó nehezen nevezhető "legaljának", mint itt sokan szeretik ezt így titulálni. A többség felhasználó (tehát nem az itt tömörülő high-tech véglet!) vígan elvan a mai napig fele ekkora kapacitással. Akkor az ő készülékeik micsodák? Őskövületek?

    Első hirdetésem: https://hardverapro.hu/apro/vadiuj_magyar_kiosztasu_dell_noti-billentyuzet_d62/hsz_1-200.html

Új hozzászólás Aktív témák