Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SárkánySzív

    aktív tag

    válasz beyruth82 #1676 üzenetére

    Csak halkan jegyzem meg, hogy több telefon topikban is olvastam már, amit lefogok most írni...
    Többen is romolgatták már a telefont, és nem azért; de más probléma miatt került a telefon szervizbe.
    A szervizesek egyből azzal próbálták a problémát elhárítani, hogy Rotolva lett a telefon, és abból adódott a probléma garancia időn belül voltak egyébként ezek a telefonok.
    A gazdáik azzal érveltek, hogy a Linux egy szabad szoftver, sőt nyílt szoftver, és mindenki módosíthatja kedve szerint és kérik a panaszkönyvet,
    Erre minden szerviz meghátrált, és orvosolták a telefon hibáit amik különbözőek voltak, és szervizelték ingyen.
    Ennek ellenére ezt a telót, Én ajándékban vettem karira a feleségemnek, és eszemben nem jutna rotolni, nehogy valami galibát okozzon a rendszerben; aztán Én meg kínlódjak vele.
    Nem okozna gondot, egyébként!
    Arra szeretnék kitérni, hogy a rot miatt a szerviz egyszerűen nem hivatkozhat a telefon működésképtelenségére.

    Az a feladatunk, hogy segítsük és támogassuk, nem pedig, hogy elítéljük egymást. / Danielle Steel /

Új hozzászólás Aktív témák