Új hozzászólás Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz Cifu #41 üzenetére

    Talán azért közrejátszott az az általános trend is, hogy a nagy kiadók összehúztak az égiszük alá sok stúdiót (és kivonultak/hibernáltak sokan, akik nem akartak se felvásárolódni, de akár túl sok komolyabb játékot készíteni se, csak futtatni, ami kézre esik, pl. Valve a Steam mellé néha egy-két játékkal) és ezek többnyire "bezárkóztak" a saját multiplatform/multipurpose motorjaikba, tehát eleve nem divat motorokat license-elni, csak a kis/feltörekvő csapatoknál, akiket még nem vásároltak fel, és nem is képesek gazdaságosan saját motort összehozni, de nem is feltétlenül akarnak (nincs meg az a biztonságérzetük, hogy márpedig ők hosszú éveken át nyomni fogják a játékokat előzetes ütemtervek szerint, kiszámítható profitot prognosztizálva, hogy úgy érezzék meg fog térülni hosszú távon, de rizikó az is, ha külsős, kevéssé stabil lábakon álló fejlesztőktől függenek a saját szilárd terveik...).

    Mondjuk az UE hanyatlását ettől még mindig nem igazán értem, mert lehet hogy elavult PC-re, de a Unity eleve nem nagy szám, legalább is én nem látom, hogy "normálisan" működne PC-n az ilyen kis-közepes játékokban (nem feltétlenül akartam így mondani, de szerintem a Unity 5 is szarabb, mint egy kései UE 3 - igen, három).

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Új hozzászólás Aktív témák