Új hozzászólás Aktív témák

  • sagajr78

    tag

    válasz BomiBoogie #283 üzenetére

    Én speciel 4. szinten jöttem ki a városból és mentem el a világító torony felé (pontosabban a kútnál ami a kapu mellett van előbb le, aztán vissza ki miután rendet raktam és onnan kicsit északabbra a romos házaknál kimenteni és visszakísérni a fószert aztán mentem csak a toronyhoz a nyugati végre).

    A fószert visszakísértem már, nem is volt gond, a toronynál viszont a ott van 3 farkas, az az kis boss, meg közben jönnek csontvázak is, és mivel area damage-et nem nagyon tudok kreálni, így a 3 emberem egyszerűen kevés. :S

    Annyi helyben megoldható mellékes feladat van amivel könnyedén feltornászható 4-re a szinted. Meg ott van ugye két kisüthető kavics is amik megint szép Xp mennyiséget hoznak (minél magasabb a szinted annál többet).

    Mire gondolsz "kisüthető kavics" néven?

    Teljesen jó a witchcraft. A legkeményebb varázslatok lesznek majd benne. Csak még nincsenek beszerezve belőle a megfelelő könyvek ezek szerint. Van hozzá kereskedő a kocsma második szintjén.

    Köszönöm, ezt megnézem. :K

    Én úgy vélem, hogy nem kell a 4 karakter, csak magadat szivatod vele és magad dolgát nehezíted mert többfelé kell figyelni, több egyént kell felszerelni és annyival nem leszel jobb a harcokban sem.

    Persze, szívem szerint két Lone Wolffal mennék, hogy a tárgyakkal se kelljen annyit pepecselni és gyorsabban haladjak, aztán majd a második végigjátszásnál lehetne variálni...

    Ranger mellé minek tank? Ha megtámadják elugrik (az egyik alap képessége ha emlékezetem nem csal pont ez).

    Ott vannak pl. a csontváz íjászok, akik van, hogy kettőt is lőnek, elég pontosan, és ha mondjuk van belőlük 3, meg vagyok lőve, az 1 íjászom kevés hozzá, ha ő még el is éri őket, a többi karakter, a varázslatok nem... :F

    Ilyet meg legjobb magadnak csinálni és nem felvenni (bár van rá lehetőséged a hall of heroes-ban ami már elérhető kell legyen számodra hiszen a városban két stone is kisütésre került már eddigre általad és nálad van a piramis is).

    Már eljutottam a Hall of Heroes-ig, de ezeket a kisütött köveket akkor sem értem. :D
    .

    3-as skill esetén már 7 varázslatot megtanulhatsz ami több mint elegendő.

    Igen, én is ezt néztem tegnap, hogy jól láttam-e, a varázslatok nem lesznek erősebbek, csak többet vehetsz fel, tehát akkor inkább az alapképességek fejlesztésére kell koncentrálni (pl. íjásznál dexterity, varázslónál intelligence), hogy a sebzés jobb legye.

    10-11-es INT esetén (ezt nem kunszt összehozni tárgyakkal) már semmilyen hátránya nem lesz a karakterednek varázslásban, mert nem kap levonásokat a hatásai erősségére.

    Igen, ahogy írtam feljebb. :K
    Érdemes amúgy az INT mellett (meg úgy általában) egy 2. képességre is tolni pontokat (kettőnél többre nyilván nem), vagy elég egyet maxolni?
    Mert ugye van olyan, ami nem karaktertípusfüggő (mint az INT vagy az STR, DEX stb.), hanem általánosságban hasznos (pl. Speed - több AP-d lesz).

    Kezdetben (karakteralkotáskor) tegyél minden karakterednek 1 pontot a levegőre és onnan tanulják meg a teleportot, annyi elég hogy jól tudjad uralni kevés karakterrel is a játékteret (közelre bejövő ellenfeleket eldobod a fenébe vagy a sunyulósokat előrerakod és mindeközben sebzel is).

    A Teleportot már ismerem. :K

    Ha az egyikük harcos akkor nála legyen meg az alap harcos gyógyítás és így már gyógyítani is tudsz (a teleport és a gyógyítás mellett még kapja meg az öklelős skill-t és ezzel a trióval nagyon sokáig viszi majd a prímet).

    Melyik az "öklelős skill"? :D

    Ja, a Pet Palt tudom, azt felvettem már.

    [ Módosította: BomiBoogie ]

Új hozzászólás Aktív témák