Új hozzászólás Aktív témák

  • Trevize1987

    aktív tag

    Végigtoltam. Mindenképpen az év játéka lesz (igaz, komolyabb konkurenciája nem is nagyon van). Szerintem a játékmenet fantasztikus, az, hogy rengeteg lehetőséged van a feladatok megoldására nagyon bejött. Nekem ez a játék egy Dark Messiah / Bioshock / Assassin's Creed kombináció, a lehető legtökéletesebben vegyítve. Nem rövid ha nem akarod, hogy az legyen. A grafika nagyon illik hozzá, komolyabbra szerintem nincs szükség, akik meg a grafikát nézik mindenben futtassanak tesztprogramokat. Nekem egyszerűen nagyon bejött.

    Egy dolgot említenék meg mint komolyabb problémát, az a történet mélysége pont az olyan játékokkal ellentétben mint a Bioshock vagy a Dark Messiah. A történet éppen, hogy jó, semmi különleges. Szerintem egy ilyen játéknál ennél sokkal többet kellett volna letenni az asztalra.

    A játék összegezve tényleg egy 9/10-es játék. Ici picivel többet vártam, de igazi csalódás nem ért. Kár, hogy évente 1 (vagy 1 sem) ilyen játék jelenik meg, ez a gyártók (vagy inkább az emberek igényeinek) szégyene.

Új hozzászólás Aktív témák