Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz RangerFox #7 üzenetére

    Anyagi szempontból aztán tökmindegy mi mennyire rétegjáték. Csak az számít, hogy mennyibe került elkészíteni és mennyi bevétel származik belőle.

    Nemtom ezt a 2,5 milliós adat honnan jön, de ez biztos hogy nem a dobozos eladás worldwide, hanem az összes (digitális+dobozos minden platformon). És még ez is csak egy adat, nem jelent semmit mert nem tudjuk mennyibe került elkészíteni a játékot, és nem tudjuk ezeken az eladásokon mennyi hasznot realizált a kiadó. Ugyebár nem mindegy, hogy 1 millió darabot teljes áron vagy 40%-os kedvezményes árral adtak el például...

    A Dishonored 1 nagy kritikai és anyagi siker is lett. Ilyen előzmények után az a tipikus, ha a folytatás kezdeti eladásai túlszárnyalják az előzmények adatait. Hát a Dishonored 2 kapcsán nem ez történt, bőven alulmúlta az elődöt a játék. Megjelenés után már nem sokkal hivatalos csatornákon jelentős kedvezményekkel kínálták a játékot. Ez sajnos mind-mind nagyon árulkodó.

    Persze nem tudjuk pontosan mennyi az annyi, meg lehet időközben már nyereséges lett a játék, de hogy jelentősen alulmúlta a várakozásokat, az szerintem biztos.

    Erre a fejlesztői nyilatkozatra meg én kíváncsi lennék, én ugyanis sehol nem olvastam ilyesmi.

    [ Szerkesztve ]

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák