Új hozzászólás Aktív témák

  • [Prolixus]

    addikt

    válasz RangerFox #21 üzenetére

    :D Mindegy, látom úgyse jutunk ezzel sehová...

    Ahogy írtam, ez a 2,5 millió nem jelent semmit. Nem tudjuk milyen áron mentek el ezek az eladások, mekkora volt rajta a discount. Másrészt tényként kezeled ezeket a számokat, de közben rohadtul nem tények...én utánaolvastam ennek a VGChartz-nak, eléggé vegyes a megítélése, hogy mennyire pontosak az adataik (szemben azzal, amit te állítottál, mire is alapozva?)

    Én arra alapozom az egészet, hogy megjelenés után kvázi az összes gamer sajtós hírben benne volt, hogy még az előd eladási számait sem tudta hozni a játék. Aztán arra is alapozom, hogy meglepően rövid idő után már jelentős akciókkal kínálták a játékot, ami soha nem jellemző olyan játékokra, amit vesznek mint a cukrot akciók nélkül is....meg úgy általában ha picit is szétnézel, az utóbbi időben több cikk is megjelent a gamer sajtóban az immersive sim játékok kapcsán, és mindegyikben az vagyon írva, hogy mind a Deus Ex, mint a D2, mind a Prey jobban vagy kevésbé, de leszerepelt anyagilag. Szóval csak erre.

    Mindegy, legyél bizakodó, aztán majd meglátjuk. Ahogy ezt is írtam, én örülnék a legjobban, ha tévednék..én is akarok folytatást nem csak te, fantasztikus játékok egytől egyig.

    I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

Új hozzászólás Aktív témák