Új hozzászólás Aktív témák

  • RangerFox

    veterán

    válasz [Prolixus] #20 üzenetére

    Azért 2,5 milliós eladás minden, csak nem kevés. Ha valakit az első rész se érdekelt, akkor a második, ami az elsőnek a közvetlen folytatása miért érdekelné? Új vásárlókat nem vonz be a játék. Nem minden folytatás lett eredményesebb, pl. a Destiny 2 se tudta meglépni az első eladásait, vagy épp az új CoD se a BO3-ét. Tehát én igazából nem is értem, hogy honnan szeded ezt az eladási számok miatt nem készül folytatás. A heti Britt játékeladási listákon is csomószor ott van a Top20-as listában, nem is értem. Azt mondták, hogy ezt a vonalat zárja le a DoTO, nem az egész franchise-t, ez azért elég jó kiindulási alap. Jó, a D2-vel voltak problémák (főleg PC-n) induláskor, de azokat már rég orvosolták, így a kezdeti rossz. Plusz a Bethesda-nak, mint kiadónak az idei Prey tényleg nagy bukás volt, még egy millió se ment el belőle. Így a Dishonored sokkal esélyesebb arra, hogy kapjon folytatást, mint az. Én bizakodó vagyok ezzel kapcsolatban, és ilyen tekintetben én reálisnak is tartom az elképzelésemet.

Új hozzászólás Aktív témák