Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    Remélhetőleg ez is annyira rétegjáték lesz, mint az első rész volt, így hamar be lehet majd szerezni pici pénzért. Az első részt teljes áron vettem, és ugyan nagyon tetszett, de ezzel a második résszel most bőven kivárok; a Fallout 4 óta már a Bethesdának sem szavazok vakon bizalmat, sem kiadóként, sem fejlesztőként.

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz melega #17 üzenetére

    A Bethesda csak kiadó volt ezeknél a játékoknál, a Wolfensteineket a Machine Games készítette, a Doom-ot meg az id Software. Így (azaz ha egy normális fejlesztő csapat dolgozik az adott játékon) még születhetnek vállalható művek, viszont mivel én már fejlesztőként sem bízom a Bethesdában a Fallout 4 óta, ezért az általa kiadott játékokat is (legyenek azok akár saját, Bethesda Game Studios fejlesztések, akár külső stúdiók munkái) óvatosan kezelem: day0 már biztosan nem veszek tőlük semmit. Ennyi volt csupán, amit a korábbi hozzászólással mondani akartam.

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák