Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolik

    senior tag

    válasz Thrawn #112 üzenetére

    Sajnos az "új" risitasos videon szakadtam a röhögéstől, de már kínomban...

    '' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz Thrawn #112 üzenetére

    Marketing volt az bizony, sajtósok meg fanok járnak. Egy fant se fogok sajnálni mert erre költ. Gondolod jótékonysági gála volt?:D Senki nem állította hogy marketingesek járnak oda. Ez egy marketing esemény ahol szépen libatömővel darálják a sajtó és a játékosk szájába a kontentet hogy utána menjen a hype. Ugyanez az összes con (apple keynote, e3, sorolhatnánk), nem kell itt romantikus fan service-t mögé képzelni.

    A jelenlegit elcseszték, nem köptek szembe senkit, csak nem voltak élőben felkészülve a hisztis játékosokra. Szerintem szemernyit sem egészséges, hogy felnőtt emberek egy csoportja azon hisztizik, hogy nem olyan kontentet ígértek neki amiért nem is fizetett (itt az internet népére gondolok, aki fizetett azért hogy ott legyen, azok alapból nem érdekelnek).

    Egy dolgot cseszett el a blizzard, a konferencia sorrendjét, ha nincs igazi tartalmunk akkor nem a végére tartogatjuk a mobiljátékot a q&a-re hanem elkenik egy w3 remake-el. Nem maradtak következetesek és nem kommunikáltak profin a konferencia után. A PR részleget ki lehet rúgni úgy ahogy van.

    Attól mert kőkemény rajongó valaki, még nem lesz a sérelme valós.

    A dislike-ot már kitárgyaltuk, nem releváns negatív reakcióknál.

    @mephi666 : az a beszólás szerintem tankönyvi anyag lesz hogyan ne reagálj rossz reakcióra termékbemutatón:DDDD

    [ Szerkesztve ]

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Új hozzászólás Aktív témák