Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz [Prolixus] #79 üzenetére

    Nem erőszakolják meg a Diablo előző részeit, nem törlik az eddigi részeket, csupán kiterjesztik a franchise-t több platformra. Senki sem kötelezi a fanatikusokat hogy játszanak majd vele.

    És korántsem olcsó profitról van szó:)

    Azért mert én nem akadok ki (mindhárom részben többszáz órám van 96 óta) még a dolgok mögé látok és nem érzelmi alapon ítélem meg egy profitorientált szoftvercég (figyelem, a Blizzard az) üzleti lépéseit.

    A dislike arány meg hangos kisebbség. :) Semmiképp sem tartom értelmesnek ezt a fröcsögést.

    [ Szerkesztve ]

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

  • Bird

    addikt

    válasz [Prolixus] #89 üzenetére

    Vagy ha nem is a negyedik rész, de legalább egy új dlc a háromhoz (korábban belengetett druida) vagy d2 remake... De semmi, megint semmi. Teljesen hülyének nézik azt a tábort akikből eddig éltek. Most telt be sokaknál az a bizonyos pohár. A sok hitegetés, a valami nagy projekten dolgozunk lózungok... Egy erőtlen, kétségbeesetten kapálózó és ostoba cégvezetésről tettek tanúbizonyságot...

    #92 Demagógiából, populizmusból csillagos ötös! :R

    Majd egyszer, ha üzleti igény felmerül akkor csinálnak negyedik részt.

    Értem. Tehát maguknak készítenek majd játékokat. :D

    [ Szerkesztve ]

    .:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz [Prolixus] #98 üzenetére

    Bocs de fanatikusok erzelmi alapu erveivel jon itt mindenki es felult az internet rosszabik retege a hatevonatra. Felfoghatjuk ervkent, elvegre az erzelmek fontosak de en nem tudom elfogadni hogy ez jogalap arra hogy a rajongas targyat hirtelen mindenki mero fellangolasbol gyulolje mondjuk 3 hetig (utana jon a kovetkezo "botrany" es akkor majd ugyanazok az emberek gyulolnek szepen masokat).

    A Blizzard hibazott, ebben egyetertunk, a felhaborodast max a PR szar reakcioja miatt ereznem jogosnak, nem azert mert kiadtak kulsosoknek a franchiset hogy csinaljanak egy mobiljatekot. Pont a Blizzardnal varni valaminek a kovetkezo reszet pletykara alapozva egy igen naiv elkepzeles.

    @Bird: Felrement szarkazmussal nem lehet vitat nyerni.;)

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

  • Döglött Róka

    veterán

    válasz [Prolixus] #103 üzenetére

    Nem koptek szembe senkit azzal hogy csak egy mobiljatekot jelentettek be, max a fanok erzik szembekopve magukat mert romantikusak.

    A tanulsag mindenesetre meglett naluk is le merem fogadni. Lehet valasztani a soron kovetkezo lehetosegekbol.

    - Innentol max sajtos kerdez q&a-ben
    - Nem lesz q&a
    - Nem lesz blizzcon

    Ha lesz is valaha D4 a fan megveszi vagy addigra mar kinott belole es a kutya nem fog erre emlekezni erre a blamara. A mobiljateknak meg szep sikere lesz mivel a vilag keleti felen se konzol se pc viszont mindenki mobiljatekfuggo.

    En inkabb azt mondanam, a fanok koptek szembe sajat magukat.

    Felreertes ne essek, egy szoval sem mondtam hogy ne lenne igazad. Ez is egy velemeny es van egy szukebb reteg aki sertve erzi magat mert ugy hiszi majd neki fognak kedvezni mindenaron mert megvette a collectors editiont anno es baal van az egerpadja satirozva.

    Szerintem igy is dicseretes hogy 6 evig folyamatosan fenntartottak, frissitettek tartalommal egy online jatekot amibol osszvissz 3szor tudtak penzt szedni egy szem jatekostol (alapjatek+kieg+nekro) es mas beveteli forras nem volt (aukcios haz ugye igen hamar kuka lett, joggal).

    En csak annyit mondok hogy ez uzlet, semmi tobb. Hogy ettol hogy leszek populista az jo kerdes:) Szerintem az illeto nincs tisztában a fogalom jelentesevel...

    Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

Új hozzászólás Aktív témák