Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zolik

    senior tag

    válasz Döglött Róka #110 üzenetére

    Hát ez itt a legnagyobb baj! Aki mer olyat kérdezni ami kínos vagy nem épp arról szól amit ők akarnak hallani azt el kell hallgattatni és elnyomni.
    Tényleg hihetetlen, hogy nem érted miért van az hogy ennyi játékos kiakadt. Én élőben néztem a blizzcont és azt hittem hogy ez valami rossz vicc..oké jön mobilra és Pc-re miért nem? Meg ez a "guys you dont have mobile?" visszaszóláson úgy felk*rtam magam hogy szívem szerint biztos hozzá vágtam volna valamit ahhoz a két idiótához. Van mobilom, a mobilon telefonálok üzeneteket írok és fotózok. Ha játszani akarok leülök a géphez és félre teszem a mobilt.

    Meg azt érte el hogy sokkal kevesebben fognak majd menni jövőre..

    Képzeld el hogy egy focicsapat bejelenti hogy visszalép a "b" ligába és ezt a szurkolóknak úgy akarják letolni a torkukon, hogy milyen jó lesz majd és hát van stadion a kis városokba is oda is tudnak menni szurkolni.

    Feri bácsi szavaival élve: ezt elbszták, nem kicsit, nagyon!

    [ Szerkesztve ]

    '' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

  • Thrawn

    félisten

    válasz Döglött Róka #110 üzenetére

    Marketing konferencia? Ember, nem marketingesek mentek el eddig sem Blizzconra és vertek el csak emiatt többezer dollárt, hanem kőkemény rajongók és PC gamerek, akiket úgy basztak pofán ezzel a mobilos Diablóval mint a huzat. Plusz még jól be is szóltak nekik, hogy mi van kisköcsögök nincs okostelefonotok? A három színpadon lévő emberből egyetlen egy volt aki észbekapott és próbálta menteni a menthetőt mikor hozzátette, hogy tableten is lehet játszani, csak ez addigra már senkit nem érdekelt.

    Nyár óta húzták az emberek agyát, felültették őket a hypetrainre, ami teljesen megszokott dolog ilyenkor marketing (broáf...) szempontból. Csak éppen elmaradt a leginkább várt és valóban fontos diablós bejelentés, vagy akár csak sejtetés, hogy készül ám valami nektek is. Tudták nagyon jól, hogy "ebbű'bajlesz" és mégis, az az ember, aki egykoron a Diablo 3 megmentőjének számított, képes volt kiállni a nagyszínpadra és megpróbálta lenyomni az emberek torkán azt, amire egyáltalán nem vágytak. És meglepődött, hogy kifujjolták, a pirosfölsőst aki meg megkérdezte azt amire kb mindenki kíváncsi volt meg éljenezték. Facepalm...

    Az meg a nonplusultra, hogy ezek után volt pofájuk bluepostban leírni, hogy figyelünk ám meg hallgatunk a rajongóinkra (aka a játékainkra pénzt áldozó emberekre). Ja persze, halljuk ám amit mondtok (csak qrvára nem érdekel itt senkit, mert $$$).

    Ez a cég jelenleg eljutott abba az állapotba, hogy teljesen elvesztette a kapcsolatot a saját közösségével és ráadásként még magas lóról pofátlanul osztják is őket. Ahogy elnézem ez nemcsak az én véleményem, hanem a fél interneté. Azt hiszem az mindent elmond, hogy a Diablo Immortal Cinematic Trailer nézettsége ugyan elég magas, közelít a 4 millióhoz, azonban 21k like áll szemben 562k dislike-kal. Gameplay trailer: 2.2m nézettség, 15k like vs 219k dislike. Azt se felejtsük el, hogy ezek az eszementek nekiálltak postokat meg dislikeokat törölgetni százezerszámra és azt hitték senki nem fogja észrevenni. Nesze neked marketing...

    Sajnos tökéletes lett a risitasos mémvideó az események összefoglalásáról, életemben először néztem végig rezzenéstelen arccal. A két évvel ezelőtti még vicces volt, annak ellenére, hogy a 20. évfordulója volt a játéknak, de ez már nem.

    Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Új hozzászólás Aktív témák