Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz mikromanus #114 üzenetére

    Fotózzam le a játékomat esetleg a battlenet accountomat, hogy megnyugtassalak, nekem server emulatorra nincs szükségem, csak jó lenne nem szenvedni a pinggel meg nyaralóban tolni, és esetleg meg legyen az az illúzió bennem, hogyha ne adj Isten felszámolják a battlenetet utána ne egy zsák lyukas óvszert érjen a játékom? :U
    Nem, nem teljesen mostanra értettem, de a kiadás után 1 évvel 10 millió eladott pc-s diablo 3 volt (+2 milla ingyen wowosoknak ha jól tudom), szóval egyszer nyugodtan fel lehetne oldani ezt a net kötelezettséget .

    Anyway, melyik volt az utolsó AAA játék ami vesztességet könyvelt el annak ellenére, hogy a szaksajtó 80-90% felé értékelte? Egyedül a Crysis 3 jut eszembe.
    Én már rohadtul nem látok semmi esélyt arra, hogy valaha is offlineban tudom tolni az eredeti Diablo 3-at, mivel ezek az állatok inkább szerverparkokat tartanak fel azért, hogy a vásárlók rosszabb játékélményben részesülhessenek. Egész biztos vagyok benne, hogy ha abból a 15 millió elkelt példányból csak 12 milla ment volna el akkor is jobban kijöttek volna szerverköltségek nélkül.

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák