Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atike

    nagyúr

    válasz #43960832 #27 üzenetére

    +1

    Maximálisan egyetértek.

    Nekem (is) a régebbi, darkosabb tetszett. Az újról (tudom, hogy köze nincs hozzá) mindig a WoW jut az eszembe... És az nagyon nem tetszett.

    Viszont azt is le kell szögezni, hogy a játékélmény lesz a lényeg. Ha az olyan lesz, mint anno az első részeknél volt (márpedig bízunk benne, hogy úgy lesz), akkor én is meg fogom venni eredetiben. A DII-ben a Battle.Net-es játék az mindent vitt. Nem sok alvás volt akkoriban. És nem egy-két hétig toltuk. Egy-két évig. És kit hatott meg, hogy 800x600-ban gyilkolhattunk...? :)

    Bízom benne, hogy hamarosan ott lesz ez is a polcomon az előzőek mellett! Csak jönne már... :(((

  • atike

    nagyúr

    válasz aginor #35 üzenetére

    Volt azért nem kevés katakombás rész a II-ben is. Sőt. Néhol (persze ha jól bele tudta élni magát az ember) már egyenes idegtépő volt... Nagyon bírtam. Az meg, hogy volt egy pár nagyobb teres rész is szerintem nem volt baj. Kellett az. Bár tény, hogy néha már sok volt. De az összképet nézve nagyon el volt találva az tuti!

    Ja, és ismétlem magam: az egy dolog, hogy milyen volt egyedül játszogatni... De mihelyst az ember felment a Battle.net-re mintha egy teljesen új játék lett volna. Akár 8 90. szint feletti karakter Hell fokozaton... Huhuhuhhhh... Komoly volt. Na meg a tárgyak is máshogy "estek"... Meg a kereskedés. A PvP...

    Bízom benne (igen, még mindig), hogy valamit át fognak tudni menteni ezekből a dolgokból a III-ba is. Bár félek én is, hogy a nagy csilli-villi 3D-ben pont a játékélmény fog kihalni.

    Amúgy megvan a gyereksírós rész... Igen, igen. :)

Új hozzászólás Aktív témák