Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wikings2

    őstag

    válasz frame>24 #106 üzenetére

    Igazából polearm class szóval akár egy hell fokozatú polearm ba is mehet:) (azok meg a mercnek ilyen 2k-10k sebzést adnak. ami nem rossz :D
    ,de ugye persze ez a merc statjaitól függ hogy mit tehetünk a kezébe.

    tdd587:az a baj csak ezzel a felvetéssel, hogy nagyon is igaz :) Sajnos van ez a része, hogy a többször játszhatóság érdekében ez, hogy egy komplett kis kerek dolog legyen, sajnos a kerek dologból lejjebb kell venni annyira ,hogy ez már ilyen dogokban nyilvánul meg amiket felsoroltál.
    De, minden mmorpg nek ez a hibája, az mmorpg k erre épülnek (MUonline féle reset rendszer, WoW és társai féle partyrendszer és bossraid, és még sorolhatnám, mindegyikben az a fontos hogy minél nagyobb szint és minél jobb, véletlenszerűen eső item szerzés.)
    Nem véletlen vagyok Runescape rajongó de ez már más tészta és nem ide való :)
    Sajnos ilyen dolgokban inkább a dolgózó ember a végcél aki szinte mondható hogy "függő lesz" a versenyszellemtől és attól hogy mások felett diadalmaskodjon egy tárgy megszerzése által.
    Nekem ezzel semmi problémám nincs mivel mmorpg ket is imádom ,de azért néha jó kibújni a monoton fejlődésből és végigtolni egy kemény sztorival megáldott Dead Space, Gothic, vagy Dark Messiah ot :D

    Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

Új hozzászólás Aktív témák