Új hozzászólás Aktív témák

  • Vistaboy

    veterán

    Hát, én mindkét Diablo részt a kiegészítőikkel együtt rongyosra játszottam, és valószínűleg az elsők között leszek, akik megveszik a harmadikat is. :R

    A grafikai vitához csak annyit fűznék hozzá, hogy a második résszel még ma is tudok játszani, pedig csak 800x600-as felbontást támogat, de maga a játék még ennyi év után is le tud kötni. És ez a lényeg. A Blizzard az addiktív játékairól híres - ott van ugye a WoW, hogy mást ne említsek -, és én már alig várom, hogy végre egy minőségi Single-player RPG-t tudjak nyomni (Nincs semmi bajom az MMO-kkal, de sajnos nem engedhetek meg magamnak hosszabb távra egy előfizetést). :DDD

    Nekem a képek alapján a grafikával semmi bajom sincs, ha ilyen lesz a játék, már bőven jó kategória. Azért ne felejtsük el, hogy egy FPS-ben más szerepe van a grafikának, mint egy RPG-ben (Még ha csak szimpla Hack&Slash RPG is).

    [ Szerkesztve ]

    "A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

Új hozzászólás Aktív témák