Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanfel80

    újonc

    Oké a Merkúrt sokan hanyagolják az érthető. Osiris sosem volt elérhető npc, csak sztori alatt jelent meg. A titán is egy ilyen pont, semmi extra bár a tenger alatti pályarészből ki lehetett volna hozni vmit mert szép környezet volt az a golden age világ maradványa. Talán az a terület állt a legközelebb ahhoz ami akkor volt. Az io nálam vegyes érzéseket vált ki. Néha szerettem néha nem. A marsot sajnálom egyedül. Gondolom így a sleeper simulant és a polaris lance loot poolba kerül mert a questje elérhetetlen lesz. Plusz ezzel offolják Rasputint. Valszeg a forge is ki kerül. Azt nem értem a tangled shoret minek hagyták meg? Legszarabb map, csak akkor játszok ott ha heti flash point vagy Banshee heti questje miatt kell. Ahelyett hagyták volna meg a Marsot úgy, hogy a d1-es területek is bekerülnek. Törölnek 4 helyszínt az Európáért? Ja meg a cosmodrome, bár ki tudja mekkora lesz és mennyi járható majd be. Ettől függetlenül engem még érdekel a dolog, én hűséges játékos vagyok a d1 béta óta. Pve only tolom, patrol, strike, raid, legyen, a pvp-t nagy ívben leszarom felőlem full kidobhatnák az egész cruciblet 😂

  • Archanfel80

    újonc

    válasz oriic #16 üzenetére

    Ja meg az escalation protocol is megy a levesbe. Az ottani fegyók egy része átkerült az új dungeon loot pooljába. Ellentmondásos pletykák szerint attól függetlenül, hogy a nessus marad a leviathant kiveszik a raid/lair-el együtt elvileg csak a tribute hall marad.

Új hozzászólás Aktív témák