Új hozzászólás Aktív témák

  • uzsz

    senior tag

    válasz nemlehet #8 üzenetére

    De Nyugaton cserelgetik a TV - ket.
    En is "Nyugaton" elek, 2 ev alatt a masodik TV-m vettem, mert jo aron volt es nagy UHD.
    (Persze nyilvan nem mindenki ilyen elvetemult)
    Ha 1 ev mulva mondjuk lenne olyan OLED vagy QD, ami 2000 Euro alatt megallna 55+ meretben., akkor egy ev mulva cserelnek arra.
    Azok a kollegaim, akik meg nem UHD TV tulajok, mind most tervezgeti a vasarlast.
    Senki ismetlem senki nem vesz FHD TV-t, mert mar nincs ertelme.
    A netes magyar elmeny magazin vlogja: Az adott videot a fejlesztövel megneztem, ahol emondja, hogy nem lehet a különbseget majd latni.
    Azert legyünk öszintek, lattal mar olyat hogy a hardver 45,6% os erötöbbletet valahol nem tudtak megmutatni?
    En meg nem.
    Beszelgettem olyan fejlesztövel akinel ott all a DEV Kit, dolgoznak rajta.
    Az elmondasa alapjan nem gond a 4K 60FPS, de a texturak szerinte nem lesznek 1-1 ben athozva a PC-s valtozatokbol.
    A konzolos szinvonal: En föleg konzolon jatszom, ha jatszom, de nem, nem szoktam meg a 30 fps-t es igen, zavar ha nem 60, hanem 30. (Jatszhato, de egy autos jateknal vagy FPS - nel nalam No Go,)

    A fogyasztok döntö többsege miert esik ki?
    Vegyük Europat, a leg jelentösebb piac UK es Nemetorszag.
    A velközönseg gond nelkül valt UHD TV-re ha akar es ha eddig nem tette meg. (Vagy UHD Monitorra)
    A celközönsegnek erdekes hogy lesz - e es ha igen milyen lesz a VR, ER.
    Exclusive cim, majd lesz E3-on, bar eleg erös erv lehet egy HW mellett az is, hogy a multi cimek mind jobban futnak/mutatnak rajta.

    Aki viszkető seggel fekszik, büdös ujjal ébred. (Guga kérésére javítva) Az élet az egy nagy cukor, csak meg kell tanulni szopni.

Új hozzászólás Aktív témák