H​ird​e​té​s

2017. november 22., szerda

Gyorskeresés

(#1) Mukorka

Mukorka
(PH! addikt)

Nagyon jól teszik csak félek hogy kevesebb időt szánnak a fejlesztésre és ezèrt nem lesz benne annyi tartalom

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2) KisTopi95

KisTopi95
(fanatikus tag)

Én odavagyok az ilyen zombis öldöklős játékokért, az island is befog jönni szerintem(még nem telepítettem), de mindig tetszetős egy új rész :D

Várjuk ki, mi lesz a vége| Youtube csatornám http://adf.ly/BIbNv

(#3) RyanGiggs

RyanGiggs
(őstag)

Jöhet!!! :C

(#4) LLKobe

LLKobe
(PH! kedvence)

Először az Island-hoz adhatnának ki egy kövér peccset, mert még mindíg tengernyi a bug benne, így az 5. update után is...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#5) Sirandrish

Sirandrish
(Jómunkásember)

Jöhet...az első is kegyetlen jó cucc

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) LLKobe válasza Sirandrish (#5) üzenetére

LLKobe
(PH! kedvence)

Agree, bár nem egy Borderlands :K

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#7) Sirandrish válasza LLKobe (#6) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Hát nem, de annak is lesz második része :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) Találtgyerek

Találtgyerek
(senior tag)

Annyira felkapott ez a zombis dolog,hogy lassan meg se lepődnék ha ilyenek mászkálnának az utcán. :DDD

06-3o/9759I39

(#9) Alg

Alg
(PH! kedvence)

"All around me are familiar faces
worn out places worn out faces
bright and early for their daily races
going nowhere going nowhere"

;]

"I love not man the less, but Nature more"

(#10) Silenzio

Silenzio
(PH! addikt)

Számomra eddig az év játéka, gyorsan el is felejtettem általa a borzalmasan gyenge Rage-et. :) Jöhetnek a folytatások, sikerült megreformálni a túlélő horror műfaját. :K

(#11) Televan

Televan
(PH! kedvence)

Egy sziget nem volt elég? Kell nekik az egész világ! ;]

Nincs semmi....

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.