Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .tnm

    addikt

    válasz Avicularia #16 üzenetére

    hox-on a hivatalos bootloader nyitásnál nem bukod a garanciát, csak ha a hiba a bootloader nyitásából adódik (tehát szoftverhibák, vagy ha olyan rom-ot raksz fel, ami alatt leég a proci).

    amúgy tényleg bullshit, hogy lekapcsolgatják ezeket a funkciókat a régebbi chip-eknél. meg az is, hogy akkora új fearure-nek próbálják eladni az olyan képességeket, amelyekkel ezek a mobil architektúrák még mindig csak felzárkóznak a régi platformokhoz. (magyarán: ezt már mind láttuk, annyira nem verem a seggem a földhöz attól, hogy mostmár kis fogyasztású ketyere is tud ilyet, ez a fejlődés természetes rendje).

    amúgy sem tudom mennyire sikeresek ezek a full 3d-s játékok android-on (és most nem az eladásokra gondolok, hanem, hogy hányan visznek is végig az emberek pl.) Max Payne nálam ott csücsül, de nem túl kényelmes (pedig pc-n, hogy imádtam), viszont szívja le az aksit és melegszik mint a fene (nekem is hox-om van). GTA3 ugyanígy (még nehezebb irányítani), azt meg se vettem. persze tablet-en nem tudom mennyire más, de meglepne, ha nagyon az lenne.

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Új hozzászólás Aktív témák