Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .tnm

    addikt

    válasz Avicularia #16 üzenetére

    hox-on a hivatalos bootloader nyitásnál nem bukod a garanciát, csak ha a hiba a bootloader nyitásából adódik (tehát szoftverhibák, vagy ha olyan rom-ot raksz fel, ami alatt leég a proci).

    amúgy tényleg bullshit, hogy lekapcsolgatják ezeket a funkciókat a régebbi chip-eknél. meg az is, hogy akkora új fearure-nek próbálják eladni az olyan képességeket, amelyekkel ezek a mobil architektúrák még mindig csak felzárkóznak a régi platformokhoz. (magyarán: ezt már mind láttuk, annyira nem verem a seggem a földhöz attól, hogy mostmár kis fogyasztású ketyere is tud ilyet, ez a fejlődés természetes rendje).

    amúgy sem tudom mennyire sikeresek ezek a full 3d-s játékok android-on (és most nem az eladásokra gondolok, hanem, hogy hányan visznek is végig az emberek pl.) Max Payne nálam ott csücsül, de nem túl kényelmes (pedig pc-n, hogy imádtam), viszont szívja le az aksit és melegszik mint a fene (nekem is hox-om van). GTA3 ugyanígy (még nehezebb irányítani), azt meg se vettem. persze tablet-en nem tudom mennyire más, de meglepne, ha nagyon az lenne.

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

  • .tnm

    addikt

    válasz Avicularia #19 üzenetére

    itt a hivatalos álláspont. e szerint az van, amit mondtam. ha nem tartják magukat ehhez a hazai márkaszervízben, akkor félretájékoztatnak a honlapon és lehet emiatt perelni.

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

  • .tnm

    addikt

    válasz Avicularia #21 üzenetére

    a vásárlás másnapján nyitottam a bootloader-t. nem volt rá még szükség, de ha kéne, mennék garanciáztatni. legfeljebb egy kicsit csapkodnám az asztalt, ha kötekednek.

    hogy a konkrét kérdésre válaszoljak, nem nem garanciálisnak venném meg, hanem relocked garanciálisnak, pont azért, mert adott esetben lehet, hogy nehezebb garanciát intézni, de leginkább azért, mert ki tudja mit élt át unlockolt állapotban.

    de amúgy az egész abból indult, hogy többet nem veszel tegra procit. aztán kiderült, hogy a bootlock garanciavesztése miatt:
    - aminek semmi köze a tegrához (a nem tegra htc-k is bootlock-oltak)
    - hivatalosan nem is jár (teljes) garanciavesztéssel (legalábbis HTC-nél, Asus-t nem tudom, de szerintem hw hiba alól ekkor sem mentesülnének és vitás esetben valakinek bizonyítania kéne, hogy a bootlock feloldása okozta-e a hibát -- vagy épp az ellenkezőjét)
    - az S-OFF pont ugyanannyira garanciavesztő, mint a boot unlock, csak épp mégtöbb kárt tudsz okozni, és szinte el tudod tüntetni a nyomait.

    [ Szerkesztve ]

    It's a rare occurrence, like a double rainbow, or someone on the Internet saying, "You know what? You've convinced me I was wrong."

Új hozzászólás Aktív témák