Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz danih #50 üzenetére

    Nos, elsózni (megmaradva a nem kifacsart példánál) nem azt jelenti hogy belekúrunk 20 deka sót, hanem azt, hogy bár sós, azért megesszük, legalább kicsit több vizet iszunk hozzá.

    Én sem azt mondtam, hogy a játék játszhatatlan, hanem azt, hogy a hibák javításával 10x jobb lehetett volna. De ha már ennyire megy a szőrszállhasogatás, akkor egyél olyan levest, amiben a kelleténél több só, bors van, csípős, ugyanakkor hideg, kicsit zsírosabb a kelleténél, kevés benne a levesbetét, a hús kicsit túl lett főzve

    Lám-lám. Pár apró hiba, és lényegében élvezhetetlen lesz....ha ezt a pár "bakit" kiküszöbölnénk, akkor jó lehetne. Ami nem azt jelenti, hogy nem kell bele pl.: só, de nem ennyi. Nem azt jelenti, hogy az ember olyan forrón eszi a levest, hogy megolvadjon a tányér, de azért ne legyen hideg...stb...stb.

    És igen, továbbra is tartom. Nem nekem kell jobb játékot csinálni, hogy tudjam a hibáit.

    De amint látom tök mindegy, hogy mit írok, lényegében a válasz úgyis az, hogy az direkt jó benne.

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Új hozzászólás Aktív témák