Új hozzászólás Aktív témák

  • XuChi

    addikt

    válasz smc #13 üzenetére

    Ezen mind túlvagyok, lenyomtam már az első BOSS-t is. Nem ezzel van a baj. Hanem az állandó újrakezdéssel. Ez az ami engem kiidegel. Van fagyos és tüzes bombám is, erős elődleges és másodlagos fegyvereim. De az hogy már csukott szemmel végigmegyek az első három pályán a "fekete hídig" az már halálba untat. A BOSS harc is lemegy már 5-8 perc alatt. DE AZ ÁLLANDÓ ÚJRAKEZDÉSSEL van a bajom.

    PL nem tudom mennyire lenne sikeres egy Tomb Raider, Call of Duty, DOOM, MASS Effect, ha minden halál után kezdhetnéd előről. Megsugom SEMENNYIRE.

    Ez a Roguelike játékstílus egy baromság. Kinek vann erre ideje ? Vagy ezzel takarják el azt hogy a játékot normális checkpoint rendszerrel végig lehetne vinni 2 óra alatt ?

    #17: Hát valóban nem. Én nem szeretek 800x végigmenni ugyan azon, mert megunom. A mai játékok 90% nálam kukába végzi az unalom miatt. AC Origins 4 óra után kuka, Wreckfest 2-3 óra után kuka, Enter the Gungeon 1 óra után unalom tengerré vált. FF XV 8 óra után elbuktam a mentésem, nincs az az isten hogy mégegyszer elkezdjem, mert 8 óráig csak unatkoznék miközben csapkodom az ugyan olyan szörnyeket és az eddig megismert történetet ismételjem.

    Nagyon nagyon kevés cím van amit nem unok meg. Sajnos már nem vagyok fiatal, és nem nyelem le olyan könnyen a ismétlődő dolgokat. Ráadásúl idpm sincs ezekre. Haladni szeretek szépen folyamatosan előre, nem tökörészni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák