Új hozzászólás Aktív témák

  • Morgal

    tag

    válasz kovsol #2 üzenetére

    Igazad van. Pl én személy szerint eddig a Lineage 2, Wow, Aion, The Lord Of The Rings és a Runes Of Magic-et próbáltam. Wow pártinak mondom magam, de nem vetek meg más játékot sem az viszont tény hogy grafika ide-oda annál sokkal több kell egy jó mmo-hoz. Pl hiába nem olyan jó grafikájú a Wow legújabb része sem mint a Lineage 2, de skillek-ben, harcrendszerben és PVE/PVP környezetben bever akármit. Az mmo-nak gyakorlatilag szinte végtelennek kell lenni, mind lehetőségekben mind kalandokban (amiben jelenleg egy mmo sem tökéletes még a Wow sem). Egyébként nem csoda hogy titokban fejlesztik, mert szerintem kicsit kijön itt az Amerika vs Kína ellentét is - hogy nehogy már az amcsi Blizzard legyen az egyeduralkodó :))

    Szerintem ez a fejlesztő csendben vár szépen gyűjti a hibákat amit a többi kiadó elkövet (köztük a Blizzard is) és ezekből tanulva fejleszti a játékát. Egyébként ez a játék elég ígéretesnek tűnik, ha a harcrendszert nem rontják el akkor tényleg felveheti a versenyt a Wow-al ugyanis olyan dolgokat vezetnek be ami a Wow-ban egyáltalán nincs pl ez a környezet hatása, ehhez társul még a fejlettebb grafika stb. Az is jó ötlet hogy viszonylag sok faj van (gondolom ez a kasztokkal is így lesz), mert az is növeli a sokszínűségét a játéknak. Már csak az a kérdés, hogy mi lesz az a szerver ami meghajtja ezt a játékot ekkora játékterülettel és népességgel :)

Új hozzászólás Aktív témák