Új hozzászólás Aktív témák

  • Robi BALBOA

    őstag

    Na megnéztem az összehasonlító videót, hát mondhatom nevetséges, ezekhez az effektekhez semmi szükség PhysX-re!
    1, A füst effekt az egyszerűen nevetséges, sok játékban láttam már komolyabb füst effektet és azoknak közük nem volt a PhysX-hez.
    2, A szikra efektek, a Fear első részében is már volt nagyon komoly szikra ahogy lőtted a vas tárgyakat vagy a 3dmark05/06-ban is van elég komoly szikra effekt és egyik sem PhysX-es.
    3, A gránát robbanása következtében repkedő részecskék, annyira gyenge hogy ezért nem volt érdemes ezzel az effektel foglalkozni, Dirt2,Flatout 3, ebben a két gaméban ahogy farol a kocsi vagy elkapar annyi részecske repked hogy nem igaz és PhysX megint a levesbe sincsés miért mert nincsen rá szükség eggyáltalán.

    Ezeket az effekteket vígan meg lehetne oldani a híres PhysX nélkül, csak ügye az Nv füzet a game fejlesztő meg letilja a füst effektet az Ati karik számára, amit amúgy vígan vitt volna.

    [ Szerkesztve ]

    Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

Új hozzászólás Aktív témák