Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • snecy20

    veterán

    válasz tatabike #8594 üzenetére

    Ez a "nincs most nálam annyi pénz" egy régi és elég szánalmas trükk. :(

    Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

  • MK VII

    veterán

    válasz tatabike #8594 üzenetére

    Vaterán anno 2-3 éve kb leütöttem egy Nokia E72 komplett külsőt. Kb csak a panel meg a kijelző nem volt benne. Úgy is hirdette az illető, hogy mivel beázott ezért azok nélkül adja el.
    Még azt is írta a hirdetésben, hogy szinte makulátlan karcmentes.. A sérülésről ami szerinte csak egy pici helyen meg volt nyomódva a fém hátlap tett is fel képeket.Ha jól emlékszem 13-ért hirdette..
    Amilyen állapotban volt a képek alapján és, hogy teljesen gyári magyar billentyűzetes komplett külső ezért meg is érte volna. DE!

    Találkoztunk, kezembe adta a tokot....
    Azt hittem, hogy nem egyről beszélünk mikor kb makulátlan E72 tokot hirdetett.. Neki mást jelentett a makulátlan.
    Rákérdeztem tőle, hogy mi az a kopás a kamera körüli részen.. Illetve miért van egy helyen megrepedve a műanyag.. Ráadásul az egyik csavarhely le volt törve.
    Azt mondja, hogy hát ez ilyen.. Ja jó.. Mondom akkor, ha ez ilyen adok érte 7 ezret, mert 15-ért kapok vadi újat külföldről rendelve, igaz nem magyar billentyűset.
    Azt mondja leütöttem annyiért amennyire fel volt rakva nem variálhatok.
    Mondom neki, hogy nem ilyen állapotról volt a leírás a hirdetésben... Azt mondja, hogy ha akarok egy szép negatív értékelést akkor nyugodtan lépjek vissza a vásárlástól...
    Megvettem, mert már nagyon kellett, hogy tudjam használni a telefonom..
    Soha többet Vaterára fel sem néztem... Azóta sem..

    Csak azért írtam, hogy a másik oldal is tud sötét lenni!

Új hozzászólás Aktív témák