Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz KROK640 #81586 üzenetére

    Bunko mindenhol van, csak az aranyok a kerdesesek. :DDD
    De figy, ez olyan, mint hogy sokan azt mondjak, hogy Angliaban angol baratot szerezni kb keptelenseg, meg mindig masodosztalyu ember leszel meg stb, es... Hat nekem nagyon, de nagyon nem ez a tapasztalatom, pedig nekem aztan van egy fajta elb@szott humorom, amit nem mindenki tud ertekelni, imadok aljas modon beszolni, aztan ilyen 100 dollaros pinanyalo cimlapvigyorral vigyorogni (akar menekules/futas kozben, ha ugy van), meg minden.
    Az En tapasztalatom az, hogy eleg baratkozos nep az angol, csak neked is ugy kell hozzaallni a dolgokhoz.

    Pluszban meg annyit hozzatennek, hogy van ismeros, aki dolgozott Nemetorszagban meg Svajcban is, es O is azt mondta a nemetekrol, mint Te. A Svajciakrol meg, mint En. :D

    Es igen, tudom, tenyleg a legjobb falu, talan az egyetlen baj vele, hogy nem a dunantulon ejtettek le, ugy meg jobb lenne anyagi szempontbol, de azert -hogy finoman fogalmazzak- igy se rossz.

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák