Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Killer01 #44604 üzenetére

    oké, mennyiért hirdetnéd? 7-800-ért? ha meg akarnám venni max mosolyognék rajta, meg bárki aki tényleg ezt a kategóriát akarja venni

    seniman nem tudom ki az de nem tudna átverni, egyszer buktam az picivel több volt, se előtte se utána:)

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Cs1csó

    félisten

    válasz Killer01 #44604 üzenetére

    +1 Chaser
    A konfigtól függetlenül ha kihoztad a boltból akkor a bolti ár - 20% itt kezdődik. 800 ezer - 20% kb. 640 ezer tehát 600-650 között van némi relevanciája meghirdetni. Az már az ő baja, hogy akár pár hónap alatt 30-40%-ot is eshet az ára az egyes hardverelemeknek és NEKI ez még tegyük fel 1 millió forintba került de ez itt a JELENBEN a kutyát sem érdekli mondhatni egyéni szoc probléma, vagy kb. ennyiért vette DE Ő NEM AKAR BUKNI?? Akkor minek ad el egy zsír új konfigot? Ha sürgősen pénz kell - családi ok, baleset, totálkáros lett az autója stb. akkor pedig ne szórakozzon hiszen gyorsan kell neki a pénz és tényleg olyan áron hírdesse meg amin még aznap elkel majd, mert így nem fog holnapután (kiskedden) sem.

    Amúgy "elszóltad" magad: írtad, hogy te sem vennéd meg.

    Erről az jut eszembe amikor egy fórumon arról sírt egy fickó hogy van egy honlapja és nehéz monetizálni mert a köcsög felhasználók reklámblokkolóval jönnek az oldalára persze siralmai végén megemlítette, hogy persze ő sem netezik reklámblokkoló nélkül mert utálja a reklámot. Tehát az ő oldalát mindenki blokkoló nélkül nézze de más oldalát ő reklámblokkolóval használja. AHA :U

    Trailblazer

    Félreértettem, azt hittem hogy a standard-et itt mint új etalon-t érted amit az ő szájából felböfögött dolgok jelentik amit egyfajta axiómaként tálal.

    Ennek a konfignak amúgy így meghirdetve SEMMI értelme sincs több esélye lenne ha EGYENKÉNT tennél fel alkatrészenként hiszen még mind garis.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák