Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kenwood

    veterán

    válasz Gyuri27 #44533 üzenetére

    Szerintem meg valotlan dolgot allitasz.
    Biztos vagyok benne,hogy a topicban is tobb olyan embert talalsz,aki iden bevitte a 2.5 eve vasarot hibas cuccot az iponba,extremebe,aquaba,es ket heten belul a kezeben volt a zsiruj cucc,ujabb 2-3 ev garival.
    Ez az altalanos.

    Amirol te beszelsz a 100-bol 1-2-3 szerencsetlen,akinek kikuldik Tajvanba hajoval az asus lapjat,mire 1 honap utan kikonyorog egy visszafizetest.

    Biztos, hogy nincs olyan, hogy a kisker altal nyomtatott,vagy kitoltott,lepecsetelt garipapiron 24 honap szerepel,es teged 15 honap utan elhajtanak,hogy intezd a gyartoval.
    Nem tudom,honnan veszed,hogy ez bevett eljaras lenne.

    Olyan van,hogy mondjuk a dobozon 5 ev szerepel,de a kisker 24-36 honapot ir a pairodra.
    ilyenkor 24,36 honapon tul valoban neked kell a gyartonal intezni,mert a magyar torveny csak 12-re kotelezi a kiskert,es mar abban is jofej volt,hogy 1-2 evet pluszban bevallalt az otbol. (Xfx tapnal lattam ilyet meg corsair cuccoknal, illetve az elettartam garit 90%-ban elszabotaljak)

    [ Szerkesztve ]

    Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

Új hozzászólás Aktív témák