Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz kenwood #44534 üzenetére

    Aqua-t en is hanyagolom, tavalyis eset, innen vett srac 1050-et, neten rendelve, gyari hibas volt es nem csereltek egybol, mondvan hibas, erre nem vonatkozik a 14 nap - meg szerencse, h szemelyes vasarlasnal is 3 munkanapon belul hibas termeknel kotelesek cserelni -, epp dolgom volt ra is kerdeztem, el kezdett a gyerek makogni,.le is lottem, ismerem a jogszabalyokat koszonom, az h ti mit talaltok ki nem erdekel ( : en par 1050-et vettem mert eppen bestbuy aron volt naluk, aztan visszavittem, nem banyaszkodok megse, mondtam nekik kifejezetten orulnek ha mar szemelyesen visszavittem a penzt is visszakapnam egybol - kozben felment az ara naluk is 47-rol 55-57-re, fenn is voltak mar aznap felutan a listajukban -, de nem tudjak visszaadni, ket het, valamikor a het utolso napjan kaptam vissza a penzemet
    Most egy xiaomi telefon van - raadasul dragan is vettem toluk tavaly, de ajandek volt, amen -, azasszonyt' eloljaroban elhajtottak, mint kiderult egy kijelzo szerelesi hiba van, besargult egy sav az egyik oldalan, no majd nemsokara raerek, megnezem engem h hajtanak el:)
    Igen keves uzlet van ahol korrektek, regen rossz mikor kinyomtatott jogszabalyokkal kell menni valahova, es nasa cia fbi tek stb emlegetesevel

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • Gyuri27

    félisten

    válasz kenwood #44534 üzenetére

    Olvasd kérlek a szaktopikot itt a ph-n.
    Egy év a gari ami a boltra tartozik (ez kötelező ugyanis).
    Utána az esetek többségében csak a nyűglödés megy hivatkozva a gyártói garanciára.
    Ami meg ehh kategória.

    Javaslom kérdezz utána és olvasd el a ászf-et mindkét boltnál.
    Sőt nézz meg egy számlát.
    Sokszor (mostanában nem) oda irták, hogy 24 hónap (a példa kedvéért) alul meg hogy egy év a többi gyártói.
    Tessék pl: Basic garancia: Ezen termékek esetén nem vehető igénybe a gyártó magyarországi megbízott szervizszolgáltatása. Az ügyintézés csak cégünkön keresztül kezdhető meg. Az ilyen felirattal megjelölt termékek nem vesznek részt a gyártók által meghirdetett promóciókban sem. Ezt egy 105k-s lap alól másoltam ki.
    85k-s lap alatt 3 év gyári garanciával szerepel. Ami egy év rende meg két év fis-fos.

    Mielőtt meghazuttolsz nézz picit utána légyszi.

    [ Szerkesztve ]

    Amd - Radeon - Ryzen

Új hozzászólás Aktív témák