Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyuri27

    félisten

    válasz ViZion #14537 üzenetére

    Azért mondom, hogy utána kell nézni. Meg mint írtam én se rajongok a gigáért.
    Ettől függetlenül a 950 45k és új kevesebbet eszik és ugyanazt tudja. A 960 is kb egy árban van és +10% teljesitmény kevesebb fogyasztás mellett.
    Nézhetem jobbról, nézhetem balról a 760 használtan 52k-t nagyon sok. Induljunk ki a 950-ből. Eleve 45k is sok lenne érte. Hozzá teszed, hogy használt játékok alatt 50+ wattot eszik. 35k körül talán érdekes lenne.
    De ahogy ti mondjátok. 2 gigás vga-t már sokért ne vegyen az ember. Ha vesz is olcsóért max. Mert utána rajtad marad. Hiába használod szépen és adod majd el gyári állapotúan dobozzal tartozékokkal.

    MasterMark: az olcsó laojaik nem vehetik fel a versenyt az asrockal. Azok írnak fasza biost és sokat. A g31-l megtanultam ezt. Ők voltak az egyetlenek akik a 4670-re olyan hütést raktak ami gyárilag is porszivó volt. Aztán hamar be is haltak. Nálam innen jön. Azért írtam, hogy ettől függetlenül nem zárom ki őket, ha az userek nem írnak rosszat. De mint látjuk tele mindenkinek a batyuja. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Amd - Radeon - Ryzen

Új hozzászólás Aktív témák