Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VágniValó

    addikt

    válasz Cifu #43 üzenetére

    Rendben, ha úgy gondolod nem fogadom el a másikét, nem győzködlek.

    "nem szimpatikusak a karakterek" Ebben semmi meglepő nincs, kb Lenny, Charles és Sadie-n kívül mindenki egy barbár és többször bizonyítják is.

    Ez egy beszámoló és az az alatti kommentek, ha valaki, akkor Te (mint ott moderátor) pontosan tudod, hogy én se megyek az erre szolgáló topikba randalírozni. Ott megvannak így is a játék maga szerelmesi és fröcsögői is, csak olvasom tömbösítve.

    [ Szerkesztve ]

    "Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

  • Szakiii

    addikt

    válasz Cifu #43 üzenetére

    Van szubjektív része és nem szubjektív része egy játék megítélésének.

    Ha technikai részt nézed ami nem szubjektív, akkor tényleg kanyarban sincs egy RDR2-höz képest ezen nincs mit vitatni. Én RDR2-t havas részen nem bírtam tovább vinni ettől függetlenül ez a játék minőségben egy hulladék hozzá képest az, hogy ki mennyire szereti ezt vagy azt a stílust már megint más és az a szubjektív rész amit tényleg felesleges vitatni mert lesz akinek kín RDR2-t játszani amíg ennek minden percét élvezi és ez így van jól, mások vagyunk, de mint mondtam van nem szubjektív rész is és ott kőkeményen elvérzik RDR2-vel összevetve.

    De nem kell hozzá hasonlítani, van mit javítani ezt el kell fogadni de ha javítják egy igazán jó kis játék lesz. Marketing magasra tolta az elvárást a hype végett és sajna azt tényleg nem ugrották meg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák