Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BalaNce87

    addikt

    válasz menalcas #5 üzenetére

    Hát bevallom így soha nem vártam játékot hogy most ez nagyon kell nekem, nem bírom kivárni. Most assassins creed brotherhood érdekel de az is késik pc-re (igaz előtte 2-t is kikéne próbálni csak keveset játszottam vele), ennek nem örülök de tudomásul veszem hogy már minden késik, ubinál meg alap. SC2 is érdekelt aztán kijött és paff, még betaval játszogattam és az elég is volt és nem azért mert rossz hanem egyszerűen nem volt hozzá kedvem nem érdekelt már annyira. A force unleashed is már régóta foglalkoztat még anno felhívták a figyelmet rá hogy milyen jó fizikája van meg volt róla pár videó, aztán mire kijött pc-re szépen el lett felejtve, meg megláttam a méretét így esélytelen volt, 25 giga kicsit sok, így ez is hanyagolva lett. Meg a tényleges gameplayekből nem tűnt valami izgalmasnak, sőt kifejezetten unalmas hogy csak darálni kell benne, semmi logikai feladat vagy másabb küldetés, meg ez a lézerkarddal megsuhintom de nem esik le a keze vagy valami vágás szúrás nyom a testen csak így szikrázik, mint valami játéktermi cucc, az új pop is ilyen lett, bár az nem lett annyira rossz szerintem, régiekhez képest túlságosan casual lett. Most is jön új nfs, de arra se ugrok rá valahogy nem izgat, úgyse játszanám végig, csak a helyet foglalná szerintem. Manapság inkább a multiplayerbe van a jövő és az tud több időre lekötni.
    Amibe látok fantáziát azt kipróbálom, de most nem is tudom fejből milyen játékok jönnek még idén. Alan wake nah az is biztos jó hangulatú lett de az meg only xbox, igaz arról se tudtam túl sokat csakhogy pc-n lesz a legszebb meg ilyen állításokkal reklámoztak, aztán leállították a fejlesztést ha jól tudom, aztán következő hír hogy most már tuti kijön de csak box-ra.

  • BalaNce87

    addikt

    válasz menalcas #9 üzenetére

    A driver tényleg iszonyat nagy játék, de tudod én annyira nem reménykedek abba hogy jó lesz, pláne ilyen sok idő elmúltával, a technológia fejlődött, de nemtudom sikerül e visszahozni a varázsát a játéknak, nem könnyű feladat. Elég nagy divat lett ez is hogy ezer éves játékoknak elkészítik az úgymond remakejét, ami nem rossz ötlet de a megvalósítás nem mindig sikerül olyanra amilyenre kéne.

Új hozzászólás Aktív témák