Új hozzászólás Aktív témák

  • Meglivorn

    aktív tag

    válasz Kassadin #14 üzenetére

    A WoW-haterek meg mindig azzal a hülyeséggel jönnek, hogy megvették a játékot, miért kell még fizetni érte...
    Kapaszkodjon meg mindenki, nem a játékért kell, hanem a szolgáltatásért. Szerver, support, frissítések (nem a fix, az új tartalom pár havonta). Az alapjáték árában - ami egyébként nem drágább, mint egy átlagos single játék - benne van egy hónapi előfizetés is, és valljuk be, kevés olyan játék van, ami egy hónapig kitart (tudom, mindenki el tudja kezdeni emlegetni a játékot amivel évek óta játszik, de egyszerűbb azt sorolni mivel, mint hogy mivel nem, illeve a legtöbbször ott is a multi viszi tovább).
    Egy perzisztens mmo világ fenttartása picit erősebb infrastruktúrát kíván, mint egy pár fős multi fps vagy diabló lanon keresztül. Ezt pedig ki kell fizetni.
    Nem állítom, hogy nem keresik magukat betegre vele, és hogy Morheim, vagy akár Metzen egy havi pénézből nem élnék el egész hátralévő életemben. De ne játszuk már a sírógépet egy szaros előfizetési díjért, nevetséges.
    (u.i.: jelenleg frozen az accom, így alakult. Voltam munkanélküli, akkor se okoztt gondot kifizetni. Olyan sosem volt a 6+ év alatt hogy ne mentem volna bármelyik játék miatt bulizni, családdal, haverokkal dumálni, rpgzni vagy bármi. Aki úgy érzi, hogy egy játék elveszi az életét az magában keresse a gondot, ne a játékban.
    A Gamecard meg tényleg drága, kártyán olcsóbb befizetni.)

Új hozzászólás Aktív témák