Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Meglivorn

    aktív tag

    válasz Csapoati #6 üzenetére

    Egyetértek :)
    Mellesleg ha az ázsiai piacot nem is nézzük, még a nyugati kb 5,5 millióért is bármelyik másik cég összetenné kezét-lábát.
    Különben meg hamarosan megjelenik Braziliában (eddig nem volt, a helyiek vagy az usa vagy eu szerveren játszottak), ami hozhat egy adag előfizetőt, pletykák pedig szólnak japánról. Ami vicces lesz, vagy hatalmas bukta, vagy nagyon durva kaszálás :)

  • Meglivorn

    aktív tag

    válasz Kassadin #14 üzenetére

    A WoW-haterek meg mindig azzal a hülyeséggel jönnek, hogy megvették a játékot, miért kell még fizetni érte...
    Kapaszkodjon meg mindenki, nem a játékért kell, hanem a szolgáltatásért. Szerver, support, frissítések (nem a fix, az új tartalom pár havonta). Az alapjáték árában - ami egyébként nem drágább, mint egy átlagos single játék - benne van egy hónapi előfizetés is, és valljuk be, kevés olyan játék van, ami egy hónapig kitart (tudom, mindenki el tudja kezdeni emlegetni a játékot amivel évek óta játszik, de egyszerűbb azt sorolni mivel, mint hogy mivel nem, illeve a legtöbbször ott is a multi viszi tovább).
    Egy perzisztens mmo világ fenttartása picit erősebb infrastruktúrát kíván, mint egy pár fős multi fps vagy diabló lanon keresztül. Ezt pedig ki kell fizetni.
    Nem állítom, hogy nem keresik magukat betegre vele, és hogy Morheim, vagy akár Metzen egy havi pénézből nem élnék el egész hátralévő életemben. De ne játszuk már a sírógépet egy szaros előfizetési díjért, nevetséges.
    (u.i.: jelenleg frozen az accom, így alakult. Voltam munkanélküli, akkor se okoztt gondot kifizetni. Olyan sosem volt a 6+ év alatt hogy ne mentem volna bármelyik játék miatt bulizni, családdal, haverokkal dumálni, rpgzni vagy bármi. Aki úgy érzi, hogy egy játék elveszi az életét az magában keresse a gondot, ne a játékban.
    A Gamecard meg tényleg drága, kártyán olcsóbb befizetni.)

  • Meglivorn

    aktív tag

    válasz Wolverine #26 üzenetére

    Pontosan.

    Plusz hozzátenném, hogy az extension amit meg kell venni, van akkora minden esetben mint egy külön játék. A legtöbb mmo (EvE, LotRO vagy Aion) extensionként reklámozza az akkora frissítéseket amit egy WoW párhavonta, ingyenes content-patchként ad ki. Mint most a Firelands.

    Azt elismerem, ha egyben veszi meg az ember a 3 kieggel, az tényleg drága, még úgy is hogy a Burning Crusade már az alappal egyben is 2500.- De Ahogy írták előttem is, nem kell az egszészet egyszerre megvenni, csak amikor eljut valaki odáig.

    Viszont tényleg nem akarok rábeszélni senkit, semmi értelme nem lenne. Csak az indította az egészet, hogy ne játsszuk már az eszünket, a havidíj miatt.
    Az meg, hogy kinek mi éri meg, szubjektív. Én pl. egy vasat nem adnék egyetlen FPSért sem, de ugyanígy nem adok a Starcraft2-ért vagy a Diablo3ért. Ugyanakkor a WoW előfizetés sosem volt gond, most pedig tűkön ülve várom a SWTORt. Előfizetéssel. A ME3ig úgyis az lesz az egyetlen játék amire költök :D

  • Meglivorn

    aktív tag

    Már volt róla szó amikor kínában nem mehetett a wow, hogy a bevételek töredéke származik ázsiából, viszont a játékosok kb. fele. Szóval érdemesebb "csak" 5-6 millió előfizetővel számolni.

    Ugyanakkor a számolgatáshoz: igen, a bliz gennyesre keresi magát vele. És tudod mit? Keresse. Az a cég ami ~11 millió játékost szórakoztat nap mint nap, immár 7. éve megérdemli. Minden számolgatás, nyáladzó irígység és sötét gondolat nélkül.
    (megj: A blizzard folyamatosan keres alkalmazottat. Lehet jelentkezni, és részesülni a tortából.)

Új hozzászólás Aktív témák