Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lemusz

    addikt

    válasz BiP #52 üzenetére

    10-15 éve sokan vélekedtek a pc gamingről úgy mint valami iskolából kirekesztettek, tipikusan elhízottak vagy éppen vékony kis szemüvegesek sötét elszigetelt szubkultúrája, manapság viszont már pont az ellenkezője igaz, egyre szélesebb és színesebb körben űzik, menő téma és elfoglaltság lett. Pont ezért különös számomra, hogy léteznek még olyan berögzödött attitűdök efelé, mint a kedves feleségedé vagy a fentebbi hozzászólóé.

    Pár éve nekem az volt nagy vízválasztó az elfogadásban, amikor twiccsen ilyen 40-50 év körüli felnőtt, ugyanakkor nem gyerkőccel együtt játszó, hanem sólóban LEGÓzó embereket láttam. Én is legóztam kiskoromban, de úgy kb általános iskolám végére abba maradt és azóta úgy tekintettem rá mint kisgyerekek játékára. Mikor döbbentem írtam csetre, hogy "de nem gyerekes ez?" meg hasonlók, még én lettem lehordva meg kioktatva. Azóta már nem lepődök meg ilyesmin és én magam is elfogadóbb lettem. Mindenki azzal tölti a szabad idejét, amit szeret és a társadalmi elvárások egyébként is csak hátráltatják az embert az önkiteljesedésben.

Új hozzászólás Aktív témák