Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Youri

    veterán

    válasz ProEvoFan #2 üzenetére

    Indul a "kár a sávszélért, ha olyan lesz, mint a 2" - amit megvettem... Azt reméltem titkon, hogy a crytek a férges húzásaival kivonul a pc piacról, de nem :(

    Dr. Romano: Mert annak egy jó játék az alapja :DDD

    [ Szerkesztve ]

    RTX ON

  • Dany007

    veterán

    válasz ProEvoFan #2 üzenetére

    Én az első részt megvettem a másodikat meg már le se töltöttem!
    Úgyhogy ennyit erről.
    Egyébként a részükről igen csúnya dolgot műveltek a második rész kapcsán. Ugye hogy hitegették az embereket, hogy ez PC-re készül és nem portolás lesz? Aztán a végén csak kiderült, hogy pont fordítva történt. Ráadásul a PC-s grafikai beállításokat is csak úgy lehetett elérni jóideig, hogy valaki írt hozzá egy "patch"-et.

    Szóval ezek után én nem csodálkoznék ha még az is csak letöltené a játékot aki amúgy nagy fan és megvenné. Nyilvánvaló, hogy előbb látni akarja valóságban is, hogy mit fog kapni. Hiszen ma már demók nincsenek vagy ha vannak semmi érdemit nem tud meg belőle az ember. A bemutatók meg ingame videók mind mind csak parasztvakítás.

    Amúgy egyszerű a megoldás, ne készítsék el PC-re. És akkor nem kell kamuzni a portolásról, meg a grafikai élményről meg ilyesmiről. Úgyis évek óta hallani, hogy haldoklik a PC, nem csak a PC, hanem a PC-s játék is haldoklik... Akkor ne csinálják. És kész. Megtizedelődik a letöltsek száma, nincs übergrafikai elvárás egy 6-7 éves konzol esetében és így tovább.
    De mégis csinálják! Pár konzol exkluzív játék kivételével az összes többi jön PC-re is folyamatosan. Most akkor mivan? Mert a rinyálást hallani mindenfelé, hogy nem éri meg PC-re fejleszteni mert lewarezolják.... De mégis a játékok többsége jön PC-re is!

Új hozzászólás Aktív témák