Hirdetés

2018. november 16., péntek

Gyorskeresés

(#1) direwolf

direwolf
(őstag)

"Szemmel láthatóan az emberek valóban szeretnének játszani a programjainkkal, csak éppen megvásárolni nem akarják azokat."

Szemmel láthatóan sokallják érte a pénzt amibe kerül. A kapitalizmus csak addig tetszik amíg a bevétel oldalon állnak :F

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul

(#2) ProEvoFan

ProEvoFan
(PH! kedvence)

Na akkor indulhat a "természetesen ellopom a játékot, mert szar" hozzáállású kommentek....

(#3) alexan válasza direwolf (#1) üzenetére

alexan
(senior tag)

+1

én is megvettem steamen a Total War packet, Orange Box-ot, FEAR packet, amikor 10 Eurok voltak. az azért nonszensz, hogy a Crysis 1-ért még mindig 20Euro körül kérnek...

(#4) buzus

buzus
(fanatikus tag)

Kenhetik a hajukra, úgyis feltörik. Továbbá remélem azt a fajtát választják, amihez állandó internetkapcsolat szükséges, így kiszúrnak azokkal a balekokkal akik pénzzel támogatják azt, hogy egy újabb sz*r, rókabőrlehúzós folytatás szülessen.

- Igazán pesszimista vagyok a kettő után, nézzétek el nekem. Én leszek a legjobban meglepődve ha a 3. egy innovatívabb, jobb játék lesz és nem egy tartalom nélküli benchmark-eyecandy semmi.

(#5) polo493

polo493
(fanatikus tag)

meg is érdemlik amiért átverték az embereket,különféle ígéretek azt kapsz egy konzol portot.

(#6) BigBlue69 válasza buzus (#4) üzenetére

BigBlue69
(őstag)

Látom előre h így lesz...

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#7) myckie2

myckie2
(senior tag)

Hiába próbáljátok védeni, attól nem lesz jobb a sz*r játékotok. Inkább a játékélményre és a szabad térre fordítanátok a több figyelmet, nem az AB pontos játékra. Abból van elég a piacon... Ja és a történetet ne hagyjuk ki mert az 1-hez képest elég gagyi lett...

"For every man there is a cause which he would gladly die for."

(#8) petya1992

petya1992
(fanatikus tag)

Erről nem is tudtam, bár azért nem is csodálkozom rajta :U

(#9) Youri válasza ProEvoFan (#2) üzenetére

Youri
(PH! kedvence)

Indul a "kár a sávszélért, ha olyan lesz, mint a 2" - amit megvettem... Azt reméltem titkon, hogy a crytek a férges húzásaival kivonul a pc piacról, de nem :(

Dr. Romano: Mert annak egy jó játék az alapja :DDD

[ Szerkesztve ]

-

(#10) Dr. Romano

Dr. Romano
(PH! kedvence)

Miért nem csinálják úgy, mint a Diablo 3 esetében?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#11) jocek91 válasza alexan (#3) üzenetére

jocek91
(fanatikus tag)

Akcióba vettem steam-en 3 euróért az első részt és a warhead-et :DDD

Szerintem az a 4 millió még kevés is.. sokkal többen töltötték le.

[ Szerkesztve ]

(#12) buzus válasza jocek91 (#11) üzenetére

buzus
(fanatikus tag)

Ja, énis :DDD Eddigi legjobb akcióim egyike volt. ;]

(#13) K21_overlord

K21_overlord
(tag)

A világon elég nagy az eltérés a jövedelmekben. ([országonként a bérek] ) Érthető módon az árakat nem a pl Egyiptomban élők pénztárcájához fogják igazítani, hanem az USA, Japán, Anglia... Azok a régiók ahol már egy számítógépet meg, de a softvereket nem tudják megvenni azok bezony lopni fogják ha meg gebednek akkor is. Maximum csak a felhasználókat szívatják vele mint pl. a withcer 2 nél :)

Szóval nem ennyi tróger él a földön, hanem ennyi szegény :S

A Föld IQ szintje állandó, csak az a baj, hogy egyre többen vagyunk rá.

(#14) Dany007 válasza ProEvoFan (#2) üzenetére

Dany007
(PH! kedvence)

Én az első részt megvettem a másodikat meg már le se töltöttem!
Úgyhogy ennyit erről.
Egyébként a részükről igen csúnya dolgot műveltek a második rész kapcsán. Ugye hogy hitegették az embereket, hogy ez PC-re készül és nem portolás lesz? Aztán a végén csak kiderült, hogy pont fordítva történt. Ráadásul a PC-s grafikai beállításokat is csak úgy lehetett elérni jóideig, hogy valaki írt hozzá egy "patch"-et.

Szóval ezek után én nem csodálkoznék ha még az is csak letöltené a játékot aki amúgy nagy fan és megvenné. Nyilvánvaló, hogy előbb látni akarja valóságban is, hogy mit fog kapni. Hiszen ma már demók nincsenek vagy ha vannak semmi érdemit nem tud meg belőle az ember. A bemutatók meg ingame videók mind mind csak parasztvakítás.

Amúgy egyszerű a megoldás, ne készítsék el PC-re. És akkor nem kell kamuzni a portolásról, meg a grafikai élményről meg ilyesmiről. Úgyis évek óta hallani, hogy haldoklik a PC, nem csak a PC, hanem a PC-s játék is haldoklik... Akkor ne csinálják. És kész. Megtizedelődik a letöltsek száma, nincs übergrafikai elvárás egy 6-7 éves konzol esetében és így tovább.
De mégis csinálják! Pár konzol exkluzív játék kivételével az összes többi jön PC-re is folyamatosan. Most akkor mivan? Mert a rinyálást hallani mindenfelé, hogy nem éri meg PC-re fejleszteni mert lewarezolják.... De mégis a játékok többsége jön PC-re is!

(#15) vitaro

vitaro
(senior tag)

A cikk címében van egy apró hiba, megtesszük vagy megteszünk.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay: BehindTheRabbit

(#16) Cybertrone válasza Dany007 (#14) üzenetére

Cybertrone
(PH! nagyúr)

:K Jól beszélsz! Nem haldoklana a pc ipar ha normálisan megírt játékokat adnának ki rá... csak az a baj hogy itt egybe csinálják a konzolos verziót a PC verzióval, majd portolnak orrba szájba... miért nem lehet 2 fejlesztőcsapat egyik PC-re másik konzolra? Már is jobban sikerülne a PC kiadás, és már is többen éreznék hogy ezért pénzt kell adni! Én megvettem a 2-őt is az elsőket is, de ezt nem fogom, és letölteni sem fogom! Számomra a kamuzással elásták magukat! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#17) Gergosz2

Gergosz2
(PH! kedvence)

na akkor 100%, hogy kapunk egy idióta DRM-et ami az eddig sem túlságosan barátságos gépigényt még magasabbra tornássza fel.

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I ♥ Panic Restaurant by Taito

(#18) 7

7
(PH! addikt)

Tekintve, hogy a Crysis 2-nek ismert hibája, hogy az 1.9-es patch alatt a Single player játszhatatlan, mert mentett állás visszatöltésekor elhasal, és hogy erre lassan egy éve nem voltak hajlandó semmiféle megoldást kínálni, nem igazán óhajtok foglalkozni a harmadik résszel.

(#19) Youri válasza Gergosz2 (#17) üzenetére

Youri
(PH! kedvence)

Na meg persze gondolom itt is tesszellálják majd min az óceánt a föld alatt, ha nem az egész Föld kérget :DD

Löncsi: Nincs rá igény a pontos válasz :U

[ Szerkesztve ]

-

(#20) Löncsi válasza Cybertrone (#16) üzenetére

Löncsi
(őstag)

miért nem lehet 2 fejlesztőcsapat egyik PC-re másik konzolra?

Nincs rá erőforrás.

Pár extra hír a csapattól:
[link]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#21) Gergosz2 válasza Youri (#19) üzenetére

Gergosz2
(PH! kedvence)

hát igen, mocskos trükkökkel csináltak irreális gépigényt. :W

[ Szerkesztve ]

(#22) buzus válasza 7 (#18) üzenetére

buzus
(fanatikus tag)

Ez Feature! :)) Hardcore mode.. Nem halhatsz meg :D

[ Szerkesztve ]

(#23) Cybertrone válasza Löncsi (#20) üzenetére

Cybertrone
(PH! nagyúr)

Aki nekem azt mondja nincs rá erőforrás milliós bevételek, jogdíjjak után azt kiröhögöm :U Nincs mert nem is akarják kb ennyi!

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#24) .noxwill

.noxwill
(PH! kedvence)

Az biztos hogy hullott pár fej, amikor a megjelenés előtt úgy 2 héttel előbukkant a leakelt Béta....

mod:

Csak 1et kérek. Ne menjenek át Ubisoft-ba....

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#25) TESCO-Zsömle

TESCO-Zsömle
(Jómunkásember)

Kezdhetnék azzal, hogy nem állítanak 64*-es tesszelálást a padkára és nem renderelnek óceánt a város alatt... :W

ELADÓ - EK-Supremacy EVO AMD - Full Nickel (ÚJ) / EK-FC Radeon Vega - Nickel (ÚJ)

(#26) Löncsi válasza Cybertrone (#23) üzenetére

Löncsi
(őstag)

Tény, de nagyon nehéz külön platformra fejleszteni, hogy mindegyikből maximumot ki tudják hozni.
Crytek is ezért vergődik most össze-vissza. De annyira nem is érdekel.

[ Szerkesztve ]

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#27) Gergosz2 válasza Löncsi (#26) üzenetére

Gergosz2
(PH! kedvence)

és a crytek is szépen beállt a sorba és egy konzol portot dobott oda a pc-seknek , amit kicsit "felturbóztak" , hogy megizzasztsa a a csúcsgépeket..

(#28) Löncsi válasza Gergosz2 (#27) üzenetére

Löncsi
(őstag)

DX11 + Tesszelláció.

Megkapta mindenki (mert ment a picsogás a DX9 miatt), kihasználja a csúcskártyákat, rossz szava nem lehet senkinek.

[ Szerkesztve ]

(#29) Brutális eb

Brutális eb
(PH! addikt)

Minőségi játékot kell gyártani,optimalizálni,majd emberei áron terjeszteni és idővel ingyenes kiegekkel telerakni.

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#30) Cybertrone válasza Löncsi (#28) üzenetére

Cybertrone
(PH! nagyúr)

:((( Remélem te nem gondoltad komolyan hogy ŐK ígértek dx11-et meg minden szart, és ahelyett kezdetekben semmit, később pedig mesterséges dolgokat kaptak az emberek... Ha szerinted ez nem gerinctelenség akkor el se merem gondolni mi! :W

(#31) Gergosz2 válasza Brutális eb (#29) üzenetére

Gergosz2
(PH! kedvence)

azok az idők már elmúltak....

(#32) Löncsi válasza Cybertrone (#30) üzenetére

Löncsi
(őstag)

De most mit csináljanak ? Ha a játék inkább a konzol/középkat PC-re lett kihegyezve, onnan felfelé már nehéz skálázni. Ráadásul az idő is szűkös volt. A DX11 pakk meg csak opció, én sem raktam fel.

(#33) Youri válasza Löncsi (#32) üzenetére

Youri
(PH! kedvence)

Mit csinálj? Ne próbáld megmagyarázni, hogy ez így jó...

-

(#34) Cybertrone válasza Löncsi (#32) üzenetére

Cybertrone
(PH! nagyúr)

Szükös volt az időőő... vagy inkább kellet megint a bevétel, és összecsaptak egy szart... :K Nehéz megmagyarázni azt hogy miért szemét a crytech.... de normális ember a szemellenző levétele után másodpercek alatt rájön... :U

(#35) dilipok

dilipok
(PH! kedvence)

tisztaban vagyok az elozo reszek "tortenetevel", de nem tudom felfogni, hogy minek haborogtok es harapjatok le a fejet azoknak, akik nem teljesen azon a velemenyen vagytok, mint ti, akiket "megsertettek" :U

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#36) kNG

kNG
(senior tag)

"Szemmel láthatóan az emberek valóban szeretnének játszani a programjainkkal, csak éppen megvásárolni nem akarják azokat."

Szemmel láthatóan nem kéne hazudni az end usereknek, kiszámoltatni a föld alatti textúrákat az ATi kártyákkal, meg nem ígérgetni hogy PC-s game übertotál, aztán kidobni valami színtelen, konzolos, szürke szemetet...már bocsánat...nem csodálom hogy így alakult..nekem elég volt ennek a játéknak a multi demóját kipróbálni, onnantól kezdve már nem érdekelt...

Quake Champions nickname: DiCE6 | Audio-Technica AD700X, Sennheiser GSP 300, FiiO e10k Olympus 2

(#37) Lenry válasza Löncsi (#32) üzenetére

Lenry
(PH! félisten)
LOGOUT blog (1)

Ha a játék inkább a konzol/középkat PC-re lett kihegyezve

akkor pl nem kell azt hazudni, hogy csúcsgépekre fejlesztettük :U
pl ezt csinálhatják

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#38) Löncsi válasza Lenry (#37) üzenetére

Löncsi
(őstag)

Sose mondták el milyen gépekre fejlesztenek. Se az első, se a második résznél.

(#39) Cybertrone válasza Löncsi (#38) üzenetére

Cybertrone
(PH! nagyúr)

Kimondatlanul is nylvánvaló volt a rejtett tesszelációval! ;)

(#40) wolfman válasza myckie2 (#7) üzenetére

wolfman
(PH! kedvence)

meg a helyszínválasztás is!

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#41) Lézerparaszt válasza direwolf (#1) üzenetére

Lézerparaszt
(őstag)

Az ingyennél még az is drágább, ha csak 100 forint lenne a játék.

A játék az nem játék ! Csak a Puffin ad Neked erőt, és mindent lebíró akaratot! Battletag:Hypperkarma#2958, https://www.youtube.com/channel/UCggTq8UFzxjhk3S51XAEcdA

(#42) mcwolf79

mcwolf79
(PH! addikt)

A C2-t nagy bátran,reményekkel telve (benyelve a marketing bullshit-et) előrendeltem, a 3. résszel nem követem el ezt a hibát.
Eléggé megvezették a népet a 2. résszel, a 3.-at csak akkor veszem meg, ha tényleg normálisan meg lesz csinálva. (sweet dreams :W )

Playstation 4 Pro PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#43) EarL 007 válasza alexan (#3) üzenetére

EarL 007
(PH! kedvence)

hipermarketekben meg néha ki lehet fogni 2-3-4k-ért...

(#44) Angel1981 válasza TESCO-Zsömle (#25) üzenetére

Angel1981
(PH! nagyúr)

Hehehe, igaz! ;]

(#45) Chrys_ válasza K21_overlord (#13) üzenetére

Chrys_
(PH! addikt)

Wazz, 4 államban magasabb az átlag mint a mostani fizetésem, költözök :D

So obvious that Stevie Wonder could see it.

(#46) Ptech válasza TESCO-Zsömle (#25) üzenetére

Ptech
(PH! addikt)

Pedig azzal is megvédik.
Azoktól, akik nem akarnak 300k-ért gépet venni egy krájziszra. ;]

(#47) Mukorka

Mukorka
(PH! addikt)

Tőlem ne féltsétek Crytek :R A sávszélemet jobban féltem.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#48) Armagedown

Armagedown
(senior tag)

Számomra már a 2. részt is meg tudták védeni , olyan minősíthetetlenül rossz lett hogy letölteni sem volt érdemes , kár lett volna rá pazarolni a sávszélességet

[ Szerkesztve ]

kar, hogy kozben fel kell oltani a lampat, hogy toltson - by libit

(#49) Gyula84

Gyula84
(PH! kedvence)

hát tegyék is, de ne semmirekellő védelmet használjanak amiben már jártasak a hackerek, valami sajátot kellene szvsz :U

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#50) TESCO-Zsömle válasza Chrys_ (#45) üzenetére

TESCO-Zsömle
(Jómunkásember)

Ismerős érzés, csak velem fordítva van. 4 államban kevesebb az átlag, mint a mostani fizum... Tényleg költözni kéne...

ELADÓ - EK-Supremacy EVO AMD - Full Nickel (ÚJ) / EK-FC Radeon Vega - Nickel (ÚJ)

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.