Új hozzászólás Aktív témák

  • csigabig

    tag

    válasz direwolf #1 üzenetére

    szia

    + 1 !!

    Szerintem nem volna gond ha több fizetést kapnánk tudom ez kevés érvelés de sajnos
    ez van szerintem egy 5-6 ezer forintos áron kinált programot még meg vesz az ember
    de 12-14k ért én soknak tartok.Nem azt írom ezzel hogy nem éri meg azt az árat az adott
    szellemi termék de sajnos Magyarországon magyar fizetésből élünk és ez nem csak rám vonatkozik.Például a winem jogtiszta igaz nem Ultimate de nincs is szükségem rá
    nekem a Home Prémium bőven elég amire használom a gépem.De erre is több honapig nyüjtögettem mire megtudtam vásárolni de ha eleve normál áron lehetne szoftvereket megvenni szerintem többen vásárolnának.Itt arra gondolok hogy váltság cimén mindennek
    a csillagos egekbe szökik az ára így a szoftvereknek is.De véletlenül sem gondolnak arra
    hogy adjuk olcsóbban és hátha többen vennék inkább drágán adják vegyék kevesebben a pénz úgy is be jön.Nem tom melyik a jobb model de szerintem szimpátia alapján jobban tetszik ha olcsóbban kínálnak valamit van rá esély hogy esetleg akkor többen fognak az adott termékből vásárolni.Nem tuti de van rá reális lehetőség.
    Persze ezt felfoghatjuk úgy is hogy mind ez amit leírtam csak egy magam kreálta fikció !!!

    :) :D

Új hozzászólás Aktív témák