Új hozzászólás Aktív témák

  • FoxiestFox

    félisten

    válasz Silenzio #87 üzenetére

    Nem vagy te egy egész picit fansrác?
    Amivel amúgy semmi gond, csak a szóhasználatból ítélve a szemtelenebbik fajta.
    Én ugyan elfogadom mindenki véleményét, hisz eltérő az emberek ízlése, amivel nincs gond.
    De hogy a Crysis akármelyik része taktikus lenne... az azért egy kicsit erős, még egy rajongótól is.
    Én ugyan nem játszottam még Cod-dal, de videókat néztem, ennyi alapján pedig egy selyemhernyó IQ-jával talán élvezhető játéknak tartom.
    A Crysis pedig annál csak egy nagyon kicsivel több, konkrétan annyival, hogy a nanosuit lehetővé tesz némi (nagyon jóindulattal, de talán még azzal sem) taktikusnak nevezhető játékmenetet.
    Odalopakodok-lövök-cloakolom magam-elfutok-lövök máshonnan. Zseniális, tényleg ;]
    Hol van pl egy Deus Exhez képest (single)? Vagy egy ArmA-hoz? Vagy egy régebbi Splinter Cellhez? (multik)
    Ez a játék épp annyira taktikus, hogy ne érezzétek magatokat teljesen hülyének - de attól még ez a cucc, és az előző kettő is, egyszerű, mint a bot... azzal a különbséggel, hogy ezeknek csak egy végük van. :)

Új hozzászólás Aktív témák