Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • thug85

    tag

    Vegyes érzelmeket táplálok a játék iránt! Nekem nagyon bejön ez a romos betondzsungel helyszín! De ez az egész parasztvakítás ami volt körülötte a PC-s verziót illetően egy szánalom! Még jó, hogy egyáltalán megszántak minket egy DX9-el! Nesze paraszt játsszál. Csodálkozom, hogy nem Xbox logóval indít a játék! Ma már nem kell csodálkoznunk azon, hogy egy agyonhegesztett konzolportot kapunk, de én ennél a játéknál ezt álmodni nem mertem!

    A természet igazságos: aki vak, az jobban hall, aki süket, az jobban lát, akinek rövidebb az egyik lába, annak hosszabb a másik.

  • thug85

    tag

    válasz DevilArzel #512 üzenetére

    Egyetértek azzal ami mondasz!
    Amikor a Crytek olyan játékokat tolt alánk mint a Far Cry, vagy a Crysis első része akkor ők voltak az ászok, most meg sokan fikázzák őket! Hozzáteszem én is éltem negatív kritikával velük kapcsolatban, de én azért amiért nem azt kaptuk, amit annyira ígérgettek! Ettől függetlenül egyik kedvencem lett a játék, nekem nagyon bejön! Más fórumokon is olvasom, hogy tele van a tökük a Crytekkel, és mostantól nem foglalkoznak velük! De lefogadom, hogy az elsők között lesznek akik letöltik majd a következő játékukat! Azt is biztosra veszem, hogy a panaszkodók 70, vagy inkább 80%-a netről szerezte be a játékot teljesen ingyen, és ennek ellenére van pofájuk fikázni! Én megvettem és úgy gondolom, hogy jogom van szót emelni az ellen ami nem tetszik benne, de ellenkező esetben inkább csöndben kellene örülnöm neki!

    A természet igazságos: aki vak, az jobban hall, aki süket, az jobban lát, akinek rövidebb az egyik lába, annak hosszabb a másik.

  • thug85

    tag

    válasz KKaresz45 #514 üzenetére

    "VÉGÜL: ha nem tetszik a játék, írj egyet te Öcsém. Kíváncsi vagyok hogyan írsz meg napi 17-óra alatt egy Crysis 2-öt vagy egy Dead Space 2-öt 3-4-év alatt."

    Ezt a részét én is túlzásnak tartom! A Crytek rendelkezik a megfelelő háttérrel ahhoz, hogy egy ilyen színvonalú játékot kreáljanak! Ők abból élnek, hogy a fogyasztók megveszik ezeket a termékeket! De aki kiad érte 8-10 ezer forintot, az hagy panaszkodjon már ha nem tetszik neki! Ha veszel egy flakon 2 literes kólát amiben 1 liter van holott 2-t ígértek, akkor te is háborogsz nem? De ne háborogj "Öcsém", hanem keverj magadnak kólát!

    A Crytek fikázásával kapcsolatos gondolatmenettel viszont egyetértek! Nem csak akkor kell szeretni valakit ha az kedvünkre játszik, hanem akkor is ki kell mellette állni, ha esetleg melléfog! Én bírálom a készítőket azért mert átvertek engem, a gyanútlan végfelhasználót, de ettől függetlenül a Far Cry, és a Crysis még mindig kedvenceim, és köszönöm nekik! Ettől még nem fordulok el tőlük, és szarozom őket mindenhol ahol lehet! De még egyszer nem merjék ezt eljátszani velem! :D

    A természet igazságos: aki vak, az jobban hall, aki süket, az jobban lát, akinek rövidebb az egyik lába, annak hosszabb a másik.

Új hozzászólás Aktív témák