Új hozzászólás Aktív témák

  • DevilArzel

    csendes tag

    válasz Angel1981 #42 üzenetére

    ...most komolyan srácok. Köszönhetően a konzol forradalomnak tartanak ott a mai pc gamek, ahol jelenleg vannak. Gondolok a PS1-től (plusz Nintendo 1) a PS2-ig. Olyan forradalmi megoldásokat hoztak a játékfejlesztésekben, amik nélkül ma nem lennének a gamek azok, amik lennének. Itt össze-vissza szidjátok a Crytek-et. amikor a Far Cry 1-ben olyan technikai és 3D-S megoldásokat alkalmaztak mint soha bárki más a szakmában, plusz folytatták is azt, a Far Cry 2-ben és a Crysis 1-ben. Ezért is a világ első számú fejlesztői csoportja a szakmájában.
    A Crysis 2 újabb forradalmi megoldásokkal büszkélkedhet, Oké egyeseknek nem felel meg, de ettől függetlenül az év FPS játéka lesz. Az IGN-től kezdve a többi nagy promóciós cég is a legszebb grafikájú és felépítésű játéknak szavazta meg. HA nem tetszik nektek oké, tisztelet a kivételnek, de nem kéne azért leszavazni valamit mert számotokra nem jön be a gépetek miatt. Én is programozó vagyok és kezd ki lenni a t..öm nekem és más társaimmal együtt, hogy a vásárlok és felhasználok olyanokat mondanak egyes játékokról aminek semmi köze az adott témához. Ha nem tetszenek a feltételek alkalmazkodj hozzá ember, ha szar a géped fejleszd. Tetszik vagy nem, a pc maximum 10-évig húzza, a konzolok és a mobiltelefonok lassan minden térről kiszorítják a pc-ket. Őszintén, túl sokba kerül állandóan fejleszteni a pc-t és szinten tartani azt évről-évre. Ezért jobb a konzol "játékok terén".
    VÉGÜL: ha nem tetszik a játék, írj egyet te Öcsém. Kíváncsi vagyok hogyan írsz meg napi 17-óra alatt egy Crysis 2-öt vagy egy Dead Space 2-öt 3-4-év alatt. :P :P :P :P :P

    Csak Privát üzenetet kérek!

Új hozzászólás Aktív témák