Új hozzászólás Aktív témák

  • Egon

    nagyúr

    válasz stickermajom #107 üzenetére

    Nem mondom, hogy nincs igazad, de pl. nekem az előző munkahelyemen tök jó céges mobilom volt (kvázi korlátlan beszélgetéssel és elvileg 6 GB, a gyakorlatban kvázi korlátlan nettel), így nem is volt saját SIM-kártyám (minek?). Viszont fizetni, azt nem lehetett vele. Ha pedig az embernek éppen elfogyott az aprója, akkor az elég kellemetlen...
    Egyébként a sógorom beszámolója szerint, Dubajban, ahol nyilván csóringerek az arabok, óránként 100 Ft alatt van a parkolás díja. Ehhez képest nálunk egyre terjed a magasabb parkolási díj, lassan már Bp. olyan, a centrumtól távoli részein is fizetős a parkolás, ahova némi túlzással útlevél kell; az ingyenes parkolási lehetőségeket (lásd pl. Hősök tere) folyamatosan szüntetik meg, és pl. Ferihegyen olyan drága a parkolás, hogy az órai díját nincs is p*fájuk kiírni (helyette félórás díj van kitéve - amikor elmentem egyszer az öcsém elé, egy kisebb szatyor aprót vittem, mégsenem volt elég)... :W

    "Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

Új hozzászólás Aktív témák