Új hozzászólás Aktív témák

  • asdf_

    veterán

    Mire visszaértem az autómhoz (szó szerint nem álltam ott 5 percig), a parkolóellenőr már fotózta körbe az autót. Mutattam neki hogy nem tudom a parkolást elindítani, rajtam kívül álló okokból.
    Ő mondta, hogy ilyen esetekben jelentsem be, hogy nem tudtam elindítani a mobilparkolást, és majd elbírálják, de ilyenkor törölni szokták a büntetést.

    Az őr baromságot mondott, ilyen estben, ha 5 percig sem álltál még ott, akkor fejvesztve rohansz, hogy még 5 percen belül legyél az automatához bedobni egy százast, majd pedig a parkolójeggyel megreklamálod a büntetést, hogy épp az automatánál voltál fizetni, miközben megbüntettek.

    Egyébiránt pedig -tudom, k. anyámat-, de az, hogy nem működik a simple appos parkolás, az nem jelenti azt, hogy akkor ingyen parkolhatsz, ez nem jogosit fel semmire. Vagy fizetsz máshogy, vagy nem parkolsz, kizárólag ez a két opciód van.
    A simple appos parkolás csak az egyik mód a számtalan közül, ahogy kifizetheted a parkolást, ha az app nem működik, akkor kp és automata, ezt meg sem próbáltad, igy inenntől kezdve neked már veszett történet az egész. Lehetett még volna sms-sel, a bankod appjával, a mobilszolgaltatód appjával stb. Én azt javaslom, nem csak neked, mindenkinek, hogy legalább két külön parkolás fizetésére alkalmas app legyen a telefonon, aminek semmi köze egymáshoz (és nem akkortól él a parkolásod, amikor elindítottad, hanem amikor megkaptad a visszaigazolást, hogy elindult), és vésztartalékként egy kétszázas az autóban valahol, hogy ha nincs nálad csörgő, akkor is legyen.

Új hozzászólás Aktív témák