Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz buherton #97 üzenetére

    Miért nem írod le világosan és érthetően, amit szeretnél mondani? Miért kell össze-vissza minden ide nem vágó dolgokat idehányni?

    Attól, mert neked nem világos, össze-vissza, nem ide vágó és társaik, attól sajnos vagy épp nem sajnos, másnak nem lesz az. Ha arcon pörögsz a betonon is ez van, mondtam már, lehet képezni a nyelvtant. Tényleg nekem legyen kellemetlen, mert gondok vannak a retorikai elemek felismerésével és a szövegértéssel? Na. Ne már.

    Az SCH-s diákmunkás app volt a csúcs és ezzel elárultad, hogy nem látod mélységében a hátteret.

    Örülök neki, hogy eljutottál a csúcsra. Sajnos de, még annál mélyebben is látom a területet, mint gondolnád, de örülök, hogy tudod éppen milyen fejlesztési munkát koordinálok és az hány embert és területet érint. Qrvára fogalmad sincs, ebben fogunk szerintem maradni. Egyébként túlzásnak szántam (tudom, neked ilyenkor fejlesztői naplót, terveket és ütemterveket kell leadni, mert csak azt érted meg), de amúgy rendesen elpörögtem rajta és az van, hogy igen, ez a visszajelzés és a másik oldalra megjelenítés nem szabad többnek lennie mint 2 nap 2 emberrel fejlesztési időben. Ja, hogy azzal számoltál egy vödör szar az egész rendszer tokkal-vonóval és emiatt ordas szopó minden új modul felvitele? Bocs :DDD

    Hova költöznél? Hol van kolbászból a kerítés?

    1. Semmi közöd hozzá.
    2. Sehol. Én ilyet nem írtam, ne adj olyat a "tollamba" amit nem írtam le.

    Érzem, tudom, látom szenvedsz a dologgal. Ne tedd. Engedd el, csinálj mindent úgy, ahogy eddig és élvezd amíg téged sem vág pofán valamelyik kőkorszaki rendszer a hülyeségeivel. :K

    Syl: Holnap megyek a pékhez, akinél a péksütik árusítása fogd és vidd alapon működik többféle fizetési rendszerrel, ami mögött viszont minden vásárló egyértelműen beazonosítható és utólag büntethető marha könnyen, ha mégsem fizetne.

    Még mindig nem esik le embereknek, hogy mennyire brutálisan sz@r ez a boltos hasonlat amúgy? :DDD

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák