Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fred23

    nagyúr

    válasz t72killer #391 üzenetére

    & pengwin:

    Szerintem így is igazságos volt a teszt, de úgy is az lett volna, ha mindegyiket a saját csúcsára tuningolta volna!
    Amit még a videó végén megnéztem, az az, hogy a RAM a Kaby esetében is csak egy 2133-as modul volt -ezt nem tartjátok igazságtalannak?! Proci szempontjából talán igazságos, de aki az összteljesítményre kíváncsi, annak csalóka lehet. A RAM mennyiségével is lehetett volna játszani, a 8 GB már sok esetben kevés volt, befolyásolta a teljesítményt is, de mindegy, összességében szerintem jó teszt, és a tesztelő szándéka is szerintem jó volt, reális eredményt kaptunk, mert kis ügyeskedéssel bármelyik irányba elvihette volna a végeredményt. :)

    Én nem szeretném majd tuningolni a k-s procimat, ha lesz, és mégis k-s procit szeretnék inkább, mint simát! Mondjuk kicsit félek, hogy a B150-es alaplapom mit szólna hozzá, meg az FSP 350-60HHN-em is csak 4pin-es CPU csatival bír, nagyon remélem, hogy az is elég lenne. (Q8400-nak is elég volt a 4pin-es CPU -vajon mit akarnak azzal a 8pin-essel az alaplapomon akkor? :F )

Új hozzászólás Aktív témák