Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • negro

    őstag

    válasz kikikirly #1 üzenetére

    Gondolom 95 es 2000 kozt szulettel valahol...
    Nekem nagyon bejon es pont az, hogy ugyanaz mint a regi de jol nez ki! A hangok masszivabbak, de lehetoseged van az eredetire. A zenekrol ne is beszeljunk. Imadom. Nosztalgia bomba.

    Ezt a jatekot azok ertekelik igazan akik nem hogy CnC es Red Alert -el "kezdtek" hanem Dune II-vel!

    Sokan "sirnak" egy TS es RA2 remake miatt milyen jo lenne. Na engem meg mar pont azok amik nem erdekelnenek. Anno is csalodas volt gyerekkent. TS-ra nem is emlexem annyira nem maradt meg belole semmi csak vegig vittem becsuletbol. Itt mar kepben volt az EA ami ranyomta a belyeget a jatekra, persze negativ ertelemben. RA2-bol is inkabb a multis elmeny van meg. RA3-at mar ki se probaltam annyira at ment mesebe, gagyiba ahogy RA2 is mar ugye...

    Egy Dune2000 remastered-et viszont elnek. Amit nem is ertek, hogy nem csapnak le (plane a kozelgo Dune film hype-ja miatt) vagy mar eleve miert nem tettek bele ebbe a pakkba extrakent. Nem sok munka lett volna mar. Viszont ott mar nem feltetlen kellene megtartani mindent eredeti formaban. Gondolok itt peldaul egy Siege Tank-ra ami egy szerencsetlen Artillery atirat volt.

    Az igazi mondjuk egy uj Dune RTS lenne de nem almodozok tovabb :)

    [ Szerkesztve ]

    ''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

  • negro

    őstag

    válasz krizitomo #19 üzenetére

    igy van. epp ezert ott mar el neznek valtoztatasokat, illetve igazabol arrol lenne szo, hogy dune2000 de pont az eredetihez hasonlo dune II egysegekkel.

    generals -bol is csak multi ment egy rovid ideig nalam. single resze nem tudott mar erdekelni. csak a neveben volt az mar cnc.

    ''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

  • negro

    őstag

    válasz Cingáriusz #21 üzenetére

    " grafika nem lett csúnya, de igazából ha egy 3D-s grafikai motorral újraírják az egészet, az nagyobbat ütött volna"

    Ha ezt csinaltak volna oda lett volna a retro es a nosztalgia feeling. Anno emlexem nem 1 Red alert MOD keszult TW ala de kuka volt mint. Olyan ez mint a Worms. Ott is kiderul nem adja 3D-ben...

    A harcrendszer gyak. Tiberium Wars kezelo felulet. Ehez a jatekohoz miert lenne ez buta? Ha maradt volna a total eredeti se erdekelt volna.

    Ugy latom itt sokak egy uj Red Alertet vartak vagy mi? Nekem SSD-en van nem igazan talalkoztam akadassal. Ettol fuggetlen vicc ha HDD-en be-be akad egy ilyen "regi jatek". Egy szo mint 4 ora jatek utan nalam 10/9. Azt kapta az ember amit igertek.

    ''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

  • negro

    őstag

    válasz shotika #24 üzenetére

    Szamomra az utkereses is kedves nosztalgia :D [link]

    Az egysegesk baromi pofasak ahogy ra zoomolsz... A heavy tank az hasonlo egy T72, IS-3-II- hoz. Az APC az M113 a Sub az egy Acula es igy tovabb. Nekem pont ezert nem jott mar be a RA2 mert mig az elso resz valosagalapu sci-fi -re epitkezik a 2. ban megjelentek a tintahalak meg a delfinek... :F

    ''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

  • negro

    őstag

    válasz cskamacska #36 üzenetére

    Baromira szamit a kor. Nem mind1 ~15 eves volt vki mikor ki jott ez a jatek vagy meg epp meg tanultal jarni... Epp, hogy probalta de nem is emlexik ra, mit tobb nem is jatszott vele. Nalam meg soros porton com kabelen ment a szomszeddal az 1v1, LAN party-k. A garazs soron x band is a Hell march-ot probalgatta es nekik keszult ez. Nem azoknak aki TS/RA2-vel kezdtek ismerkedni RTS-el.

    "Remastered gyakorlatilag a harmincas - negyvenes játékosokra hajtott," Pontosan! En 84-es vagyok. Fentebb nem 1 ember irta, lehetett tudni mire szamithatunk a jatekal kapcsolatban. Ez miert meglepetes itt sokaknak en nem ertem. Ha melyebben el kezdtek volna bele piszkalni az mar nem Ra1 es CnC1.

    A TS -nal az EA altal krealt es be nem tarthato hataridokre, a Westwood-os fejlesztok eluldozesre, az eredeti koncepciotol valo elrugaszkodasra (lepegetok, fold alatt mozgo egysegek es baromsagok) anno az nagyon sokaknak nem jott be, nem csak nekem. Miert van, hogy a TS-bol konretan 1db mission -re se emlexem, mig Cnc1 es Ra1-bol mai napig felidezem szinte mindet? Lehet, h strategia szempontbol jobb lett csak epp nem hozta azt a CnC feelinget. Ahogy RA2 se. Abbol se emlexem egy kuldetesre se! Es hiaba toltuk a multit ebbol is csak annyi van meg, hogy a Chronospheraval a tengerbe teleportaltam mindig az ellen 9db tankjat. :)

    Na varjal mert a Dune2000-el (amivel btw 3 honapja retroztam) pont az volt a baj, hogy egy kb. remastered (csak hat akkor meg nem igy hivtak) verziot vartak az emberek erre fol kaptak egy "red alert" -et. Ott mar problema volt az assetek es egysegek ujra hasznalata. Az emlitett Siege Tank helyett Artillery igy a gyalogsag ertelmet vesztette, Devastator egy Mammoth Tank plazmat ki love. Repair Pad, Facility helyett igy hiaba falaztad korbe a Carryall nem vitte vissza az egysegedet oda ahonnan elszalitotta. Ott pont bele nyultak a DuneII eredeti egysegeihez kepest es ezert volt csalodas sokaknak.

    ''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

  • negro

    őstag

    válasz BITBOYS #75 üzenetére

    VR pisti... Ajaajj. Sry is ezert, nagy OFF, de kb. 3-4 gameplay videot "neztem" (nem birtam vegig) meg onnan es a mellett, hogy azok kb. 80-as IQ- rol arulkodtak (Epic Noob a gyerek) es azon tul, hogy szivlapattal vernem pofan instant a gyereket, annyira irritalo... a latogatok atlag eletkora se lehet tobb mint 14 ev. Illetve szerintem btw 3. vilagbeli fizetett feliratkozok es nezetseg genarator megy. Ki az aki elhiszi, hogy egy magyar nyelven tolt, nem tul igenyes gamelplay oldal(mikor van masik ezer+ nemzetkozi), lassan ~1 millas feliratkozast er el? Mig egy 20! eves Totalcarnak van ~200 ezer? Arrol nem beszelve nem 1x egyertelmuen egy uccat felszivva tolta... Ezt nezni es el tartani ezeket eleg szomoru...

    [ Szerkesztve ]

    ''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

Új hozzászólás Aktív témák